PERSONAL PROFESIONAL SKINCARE

| STAŇTE SE SOUČÁSTÍ CELOSVĚTOVÉHO TÝMU PROFESIONÁLŮ JULIETTE ARMAND

Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

Značka Juliette Armand a její řady Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu ženám ve více než 42 zemích světa. 

 

| PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Značka Juliette Armand získala prestižní ceny Medical Beauty Awards 2020 a Aesthetic And Spa Awards 2020. Více v článku ZDE

 

| VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Provozujete kosmetické studio či estetickou kliniku? Jste kosmetička nebo dermatolog a ráda byste s námi navázala velkoobchodní spoluprací, napište nám na email info@ja.cz nebo zavolejte na: +420 608 660 780. Náš obchodní zástupce Vás bude v nejbližší době kontaktovat.

Nebo se ZAREGISTRUJTE ZDE a objevte profesionální produkty pro mezoterapii, chemický peeling, profesionální SkinBooster KITy a mnoho dalšího.

 

ioulia

 

„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

Ioulia Armagou

Chemička & Prezidentka Juliette Armand 

 

ELEMENTSA

SKINBOOSTERS

SUNFILMSS

AMESON

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení