PERSONAL PROFESIONAL SKINCARE

| STAŇTE SE SOUČÁSTÍ CELOSVĚTOVÉHO TÝMU PROFESIONÁLŮ JULIETTE ARMAND

Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

Značka Juliette Armand a její řady Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu ženám ve více než 42 zemích světa. 

 

| PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Značka Juliette Armand získala prestižní ceny Medical Beauty Awards 2020 a Aesthetic And Spa Awards 2020. Více v článku ZDE

 

| VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Provozujete kosmetické studio či estetickou kliniku? Jste kosmetička nebo dermatolog a ráda byste s námi navázala velkoobchodní spoluprací, napište nám na email info@ja.cz nebo zavolejte na: +420 608 660 780. Náš obchodní zástupce Vás bude v nejbližší době kontaktovat.

Nebo se ZAREGISTRUJTE ZDE a objevte profesionální produkty pro mezoterapii, chemický peeling, profesionální SkinBooster KITy a mnoho dalšího.

 

ioulia

 

„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

Ioulia Armagou

Chemička & Prezidentka Juliette Armand 

 

ELEMENTSA

SKINBOOSTERS

SUNFILMSS

AMESON

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz