SKINBOOSTERS

UNIKÁTNÍ ŘADA PRODUKTŮ PÉČE O PLEŤ

Charakteristickou výhodou řady Skin Boosters je, že její produkty jsou ve skutečnosti „přípravky na podporu pokožky“: produkty s dynamickými, komplexními a technologicky pokročilými vzorci, které podporují a zlepšují přirozené procesy a funkce kůže.

 

VAŠE NÁVŠTĚVA U PLASTICKÉHO CHIRURGA MŮŽE BÝT ODLOŽENA

 sb1
 

SKIN BOOSTERS je kompletní, cílený návrh kožních terapií kosmetikou, jako alternativa chirurgického zákroku.. SKIN BOOSTERS Anti-Surgery systém vám přináší revoluci v kosmetologické vědě a zajišťuje náš závazek, poskytnout Vám špičkové, vysoce kvalitní produkty, které umožňují maximalizaci účinnosti bezpečnou a přirozenou cestou.

 

Naše vlastní pokročilé terapie, využívají sílu buněk každého jednotlivce a zabývají se pěti nejčastějšími problematickými tématy jako je EXFOLIACE, AKNÉ, STÁRNOUTÍ, OČNÍ OKOLÍ A REDUKCE TUKU. Našim úkolem je jednat tam, kde plastická chirurgie provádí invazivní zákroky. Navrhujeme tedy receptury s maximální účinností, které se provádí bez použití obvazů, skalpelu a bolestivého zotavování.

 

Charakteristickou výhodou řady Skin Boosters je, že její produkty jsou ve skutečnosti „posilovače pleti“ tj. produkty s dynamickou, složitou a technologicky pokročilou recepturou, které „pohání“ pokožku, aby překonávala její současné schopnosti. Tyto receptury byly za posledních 7 let důkladně zkoumány a naše výsledky v 99 % případů prokázaly, že cíle bylo úspěšně dosaženo. Vaši zákazníci, ženy a muži, se prostě cítili dobře „ve své kůži.“

 

Tato obnovená řada SKIN BOOSTERS je založená na inovativních ingrediencích a technologii. Nabízí estetickému průmyslu receptury plně v souladu s globálními vědeckými trendy v kosmetice s nejnovějšími vědeckými pokroky. Ingredience jako jsou EUK 134, MALUS STEM CELLS, ALBATIN, ALDAUIN, HESPERIDIN, VENUCEAN jsme představili s velkou hrdostí a optimismem v našich produktech a označili je inovačním razítkem v již zavedených procedurách.

 

V souvislosti s nejmodernějšími kosmetickými výtvory je celá naše řada SKIN BOOSTERS charakterizována tím, že splňuje bezpečnostní opatření k zachování lidského zdraví, a tudíž JE BEZ OBSAHU PARABENŮ, PROPYLENGLYKOLŮ, BEZ MINERÁLNÍCH OLEJŮ, ALERGENŮ A Je DERMATOLOGICKY TESTOVANÁ.

 

Tento inovační systém se skládá z kompletních individuálních terapií, které zajišťují vysoce efektivní výsledek, protože se řídí extrémně přesnými technikami, které jsou striktně

sb12 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení