SKINBOOSTERS

UNIKÁTNÍ ŘADA PRODUKTŮ PÉČE O PLEŤ

Charakteristickou výhodou řady Skin Boosters je, že její produkty jsou ve skutečnosti „přípravky na podporu pokožky“: produkty s dynamickými, komplexními a technologicky pokročilými vzorci, které podporují a zlepšují přirozené procesy a funkce kůže.

 

VAŠE NÁVŠTĚVA U PLASTICKÉHO CHIRURGA MŮŽE BÝT ODLOŽENA

 sb1
 

SKIN BOOSTERS je kompletní, cílený návrh kožních terapií kosmetikou, jako alternativa chirurgického zákroku.. SKIN BOOSTERS Anti-Surgery systém vám přináší revoluci v kosmetologické vědě a zajišťuje náš závazek, poskytnout Vám špičkové, vysoce kvalitní produkty, které umožňují maximalizaci účinnosti bezpečnou a přirozenou cestou.

 

Naše vlastní pokročilé terapie, využívají sílu buněk každého jednotlivce a zabývají se pěti nejčastějšími problematickými tématy jako je EXFOLIACE, AKNÉ, STÁRNOUTÍ, OČNÍ OKOLÍ A REDUKCE TUKU. Našim úkolem je jednat tam, kde plastická chirurgie provádí invazivní zákroky. Navrhujeme tedy receptury s maximální účinností, které se provádí bez použití obvazů, skalpelu a bolestivého zotavování.

 

Charakteristickou výhodou řady Skin Boosters je, že její produkty jsou ve skutečnosti „posilovače pleti“ tj. produkty s dynamickou, složitou a technologicky pokročilou recepturou, které „pohání“ pokožku, aby překonávala její současné schopnosti. Tyto receptury byly za posledních 7 let důkladně zkoumány a naše výsledky v 99 % případů prokázaly, že cíle bylo úspěšně dosaženo. Vaši zákazníci, ženy a muži, se prostě cítili dobře „ve své kůži.“

 

Tato obnovená řada SKIN BOOSTERS je založená na inovativních ingrediencích a technologii. Nabízí estetickému průmyslu receptury plně v souladu s globálními vědeckými trendy v kosmetice s nejnovějšími vědeckými pokroky. Ingredience jako jsou EUK 134, MALUS STEM CELLS, ALBATIN, ALDAUIN, HESPERIDIN, VENUCEAN jsme představili s velkou hrdostí a optimismem v našich produktech a označili je inovačním razítkem v již zavedených procedurách.

 

V souvislosti s nejmodernějšími kosmetickými výtvory je celá naše řada SKIN BOOSTERS charakterizována tím, že splňuje bezpečnostní opatření k zachování lidského zdraví, a tudíž JE BEZ OBSAHU PARABENŮ, PROPYLENGLYKOLŮ, BEZ MINERÁLNÍCH OLEJŮ, ALERGENŮ A Je DERMATOLOGICKY TESTOVANÁ.

 

Tento inovační systém se skládá z kompletních individuálních terapií, které zajišťují vysoce efektivní výsledek, protože se řídí extrémně přesnými technikami, které jsou striktně

sb12 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz