ELEMENTS

111_1

Řada Elements je kompletní profesionální řada špičkových produktů. Vytváří pevný základ evoluci krásy pokožky a jejího zdraví.

Řada Elements představuje cílené řešení nabízené špičkovým pokrokem v kosmetologii, stejně tak jako náš závazek vám vždy poskytovat jedinečné produkty pro dosažení těch nejlepších výsledků a maximálního účinku.

 

Řada Elements, založená na inovativních ingrediencích a technologii, poskytuje receptury krásy, které jsou zcela v souladu se světovými trendy v kosmetologii a těmi nejnovějšími vědeckými pokroky.

 

V tomto kontextu „nejmodernější“ kosmetiky jsou všechny produkty řady Elements absolutně bezpečné pro zdraví veřejnosti: neobsahují žádné parabeny, propylen-glykol či minerální oleje a další alergeny.

 

Mezi charakteristické výhody této řady patří všestranné působení produktů, které pokrývají všechny požadavky pokožky na obličej a tělo, a to v souladu s moderními metodami proti stárnutí, proti akné a dalšími prospěšnými metodami. Funkční klasifikace produktů umožňuje výběr konkrétních produktů a poskytuje tak neomezené možnosti kombinací produktů v závislosti na použitých technikách, postupech a vybavení, které používá každá kosmetička.

 

Řada Elements je klíčovým faktorem pro zlepšení vašeho profesionálního image, které vám poskytuje cennou konkurenční výhodu při vytváření vašeho jedinečného osobního profilu, a tudíž přísun věrných zákazníků a to tím, že nabízí pokročilou, kompletní a bezkonkurenční péči o krásu. Jakmile provedete veškeré profesionální ošetření s produkty Juliette Armand, můžete také klientům poskytnout tyto produkty z maloobchodního sortimentu.

 

Tato informační brožurka je přímé spojení se všemi informacemi z našich laboratoří o složkách, účincích a použití produktů, které vám pomohou dosáhnout maximální účinnosti a vynikajících výsledků ve vašem podnikání.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení