ELEMENTS

111_1

Řada Elements je kompletní profesionální řada špičkových produktů. Vytváří pevný základ evoluci krásy pokožky a jejího zdraví.

Řada Elements představuje cílené řešení nabízené špičkovým pokrokem v kosmetologii, stejně tak jako náš závazek vám vždy poskytovat jedinečné produkty pro dosažení těch nejlepších výsledků a maximálního účinku.

 

Řada Elements, založená na inovativních ingrediencích a technologii, poskytuje receptury krásy, které jsou zcela v souladu se světovými trendy v kosmetologii a těmi nejnovějšími vědeckými pokroky.

 

V tomto kontextu „nejmodernější“ kosmetiky jsou všechny produkty řady Elements absolutně bezpečné pro zdraví veřejnosti: neobsahují žádné parabeny, propylen-glykol či minerální oleje a další alergeny.

 

Mezi charakteristické výhody této řady patří všestranné působení produktů, které pokrývají všechny požadavky pokožky na obličej a tělo, a to v souladu s moderními metodami proti stárnutí, proti akné a dalšími prospěšnými metodami. Funkční klasifikace produktů umožňuje výběr konkrétních produktů a poskytuje tak neomezené možnosti kombinací produktů v závislosti na použitých technikách, postupech a vybavení, které používá každá kosmetička.

 

Řada Elements je klíčovým faktorem pro zlepšení vašeho profesionálního image, které vám poskytuje cennou konkurenční výhodu při vytváření vašeho jedinečného osobního profilu, a tudíž přísun věrných zákazníků a to tím, že nabízí pokročilou, kompletní a bezkonkurenční péči o krásu. Jakmile provedete veškeré profesionální ošetření s produkty Juliette Armand, můžete také klientům poskytnout tyto produkty z maloobchodního sortimentu.

 

Tato informační brožurka je přímé spojení se všemi informacemi z našich laboratoří o složkách, účincích a použití produktů, které vám pomohou dosáhnout maximální účinnosti a vynikajících výsledků ve vašem podnikání.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz