Značka Juliette Armand získala prestižní ocenění

oceneni

 

Značka Juliette Armand získala prestižní ceny Medical Beauty Awards 2020 a Aesthetic And Spa Awards 2020. Ocenění obdržela během zvláštního večera, věnovaného inovaci lékařské krásy a welness.

 

Večer uspořádala společnost Boussias Communications s cílem zdůraznit a ocenit významné pokroky v oblasti krásy a zdraví proti stárnutí, a to jak z hlediska konkrétních služeb, tak z hlediska léčby.

Přihlášky podaly všechny kliniky a ordinace lékařské estetiky i farmaceutické a kosmetické společnosti, které jsou integrovány do širší oblasti zdraví krásy. Hlavními oblastmi zájmu byla bezpečnost, kvalita výrobků a služeb, ale též inovativní postupy v různých oblastech, jako je dermatologie, plastická chirurgie, transplantace vlasů a kosmetická stomatologie.

 

Důkladný výběr nominovaných

Nominovaní byli seřazeni podle typu služby a produktu a vítězové prošli výběrovým procesem zahrnujícím kritéria informovaná odborníky i intenzivním týdenním testovacím procesem a byli seskupeni proti nejlepším z nejlepších v oboru.

 

Maximální úspěch

Značka Julietet Armand získala prestižní ocenění Medical Beauty Awards 2020 a Aesthetic And Spa Awards 2020 a to hned v pěti úrovních. 

Ocenění obdržela značka Juliette Armand v Platinum, Gold, dvou Silver a Bronze úrovních, celkem pro sedm produktů. Mimoto byla prezidentka Juliette Armand paní Iulia Armagou během večera také oceněna za svůj velký přínos v oblasti profesionální kosmetiky. 

 

Jaké ocenění značka Juliette Armand získala?

Platinová cena byla značce Juliette Armand udělena na základě celého množství získaných ocenění udělených v následujících kategoriích.

  • Medical Beauty Award 2020 Gold – produkt Element Retinoid Serum
  • Medical Beauty Award 2020 Bronze - produkt Sun Film Face Gel 30SPF / O produktu více ZDE
  • Medical Beauty Award 2020 Silver - produkt Chronos Hydro Correct Cream  / O produktu více ZDE
  • Medical Beauty Award 2020 Silver – produkt Chronos Hydro Correct Serum  / O produktu více ZDE
  • Best Facial Inovation Skin Care - produkt Skin Boosters Thavma Hydra Llifting Cream  / O produktu více ZDE
  • Best Non Injectable Mezotherapy - produkt Mezotech Jeruvin
  • Best Celulitide Treatment - Skin Booster Shema Body Sculpt Total Tech  / O produktu více ZDE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení