DERMA PERO

dp_BANNER_KATERGORIE
 
Nový Juliette Armand  Ameson Micropen je přenosné elektrické zařízení technologie mikroprocesu pro okamžitou perkutánní absorpci mezoterapeutických produktů ve sterilní formě s nastavitelným automatickým režimem pulzních vibrací. Tenké jehly pronikají svisle pokožkou s nastavitelnými podmínkami (rychlosti a hloubky ) a vytvářejí malé kanály / průchody. Při ošetření dochází k vytvoření mechanického mikrotrauma v epidermis, které je způsobené tenkými vpichy. Díky tomu je aktivován  přirozený mechanismus regenerace kožních buněk, který v synergii s působením mezoterapeutických produktů zlepšuje strukturu a vzhled pokožky.
 
Díky mezoterapii je možné vpravit do kůže až o 80% více aktivních látek než při pouhém nanesení na její povrch.
 
Ameson Micropen je integrován do mezoterapeutických protokolů Juliette Armand s různými indikacemi pro obličej (jemné linie, hluboké vrásky, jizvy po akné, ochabnutí, nadměrná pigmentace) a tělo (lokální tuk, celulitida, strie, hluboké jizvy, ochabnutí)
 
Dermapero je určeno pouze pro profesionální použití. Pro zobrazení produktu se prosím registrujte nebo přihlaste zde jako Profesionál - velkoobchodní odběratel.

Nejprodávanější

nástavec dermapen
89 Kč –25 %
Původně: 89 Kč  (–25 %)
66 Kč
nástavec dermapen
890 Kč –25 %
Původně: 890 Kč  (–25 %)
660 Kč
5 položek celkem
nástavec dermapen
Akce
89 Kč –25 %
66 Kč

Náhradní hlavice s 36ti jehličkami - vhodná k mezoterapii - bělení, hydrataci, kruhy pod očima a další. Pokud máte zájem o jiný typ hlavice, napište nám.

Kód: A6-36
nástavec dermapen
890 Kč

10ks Náhradních hlavic s 36ti jehličkami - vhodná k mezoterapii - bělení, hydrataci, kruhy pod očima a další. Pokud máte zájem o jiný typ hlavice, napište nám.

Kód: A6-40
nástavec dermapen
Bestseller
890 Kč –25 %
660 Kč

10ks Náhradních hlavic s 12ti jehličkami - vhodná k mezoterapii - bělení, hydrataci, kruhy pod očima a další.

Kód: 1615
nástavec dermapen
Akce
89 Kč –25 %
66 Kč

Náhradní hlavice s 12ti jehličkami - vhodná k mezoterapii - bělení, hydrataci, kruhy pod očima a další. Pokud máte zájem o jiný typ hlavice, napište nám.

Kód: A6-12
Ameson Micropen Sideway 850
12 200 Kč

Balení obsahuje: Micropen + 2 nástavce ( NANO, 36), adapter, USB napájecí kabel

Kód: 70-041
Ocenění Juliette Armand
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz