DERMA PERO

dp_BANNER_KATERGORIE
 
Nový Juliette Armand  Ameson Micropen je přenosné elektrické zařízení technologie mikroprocesu pro okamžitou perkutánní absorpci mezoterapeutických produktů ve sterilní formě s nastavitelným automatickým režimem pulzních vibrací. Tenké jehly pronikají svisle pokožkou s nastavitelnými podmínkami (rychlosti a hloubky ) a vytvářejí malé kanály / průchody. Při ošetření dochází k vytvoření mechanického mikrotrauma v epidermis, které je způsobené tenkými vpichy. Díky tomu je aktivován  přirozený mechanismus regenerace kožních buněk, který v synergii s působením mezoterapeutických produktů zlepšuje strukturu a vzhled pokožky.
 
Díky mezoterapii je možné vpravit do kůže až o 80% více aktivních látek než při pouhém nanesení na její povrch.
 
Ameson Micropen je integrován do mezoterapeutických protokolů Juliette Armand s různými indikacemi pro obličej (jemné linie, hluboké vrásky, jizvy po akné, ochabnutí, nadměrná pigmentace) a tělo (lokální tuk, celulitida, strie, hluboké jizvy, ochabnutí)
 
Dermapero je určeno pouze pro profesionální použití. Pro zobrazení produktu se prosím registrujte nebo přihlaste zde jako Profesionál - velkoobchodní odběratel.
Zpět do obchodu