DERMA PERO

dp_BANNER_KATERGORIE
 
Nový Juliette Armand  Ameson Micropen je přenosné elektrické zařízení technologie mikroprocesu pro okamžitou perkutánní absorpci mezoterapeutických produktů ve sterilní formě s nastavitelným automatickým režimem pulzních vibrací. Tenké jehly pronikají svisle pokožkou s nastavitelnými podmínkami (rychlosti a hloubky ) a vytvářejí malé kanály / průchody. Při ošetření dochází k vytvoření mechanického mikrotrauma v epidermis, které je způsobené tenkými vpichy. Díky tomu je aktivován  přirozený mechanismus regenerace kožních buněk, který v synergii s působením mezoterapeutických produktů zlepšuje strukturu a vzhled pokožky.
 
Díky mezoterapii je možné vpravit do kůže až o 80% více aktivních látek než při pouhém nanesení na její povrch.
 
Ameson Micropen je integrován do mezoterapeutických protokolů Juliette Armand s různými indikacemi pro obličej (jemné linie, hluboké vrásky, jizvy po akné, ochabnutí, nadměrná pigmentace) a tělo (lokální tuk, celulitida, strie, hluboké jizvy, ochabnutí)
 
Dermapero je určeno pouze pro profesionální použití. Pro zobrazení produktu se prosím registrujte nebo přihlaste zde jako Profesionál - velkoobchodní odběratel.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení