O Juliette Armand

Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

 888

„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

Ioulia Armagou

Chemička & Prezidentka Juliette Armand

 

O 25 let později nás toto osobní poselství stále doprovází při každém kroku, ale nyní také přináší skvělý slib o ČASE: zavazujeme se, že MLÁDÍ MŮŽE BÝT PRODLOUŽENO.

Náš začátek

 Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

Naše profesní cesta

Nikdy jsme neměli nízké cíle. Právě proto se naše práce soustředila na získávání nových receptur. Maximální účinnosti je pro nás po celou dobu existence Julietter Armand klíčová, a proto splňujeme vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

Naše mezinárodní povědomí

Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu ženám ve více než 30 zemích světa.

Naše profesní investice

Pro kvalitu děláme vše. Investovali jsme do vlastní výrobní haly v Aténách, která je umístěná v nejmodernějších prostorách. Produkty Juliette Armand tak mohou vznikat s přispěním pokročilého technologického zařízení a vysoce vyškoleného personálu. Jsme držiteli mezinárodních certifikátů založených na nejpřísnějších normách.

Naše osobní odhodlání

Naše společnost neustále pokračuje v práci s vášní, nepřetržitě hledá nové receptury, kombinace a další inovace. I když se věda od roku 1992 dramaticky změnila a kosmetický průmysl musí v dnešní době čelit obzvláště náročným požadavkům, jsme o krok napřed

 

Naše hodnoty

1. Receptury

Provádíme neustálé zdokonalování receptur našich produktů.

2. Vědecké uvažování při výběru přísad

  • Příroda sama o sobě nestačí a není vždy bezpečná.
  • Jaké přírodní látky, jakého původu a vzájemného působení?
  • Jak moc přírodní a za pomocí jaké technologie?
  • Kdy by měla převažovat technologie a kdy by měla příroda zůstat výhradním faktorem?

Tyto vědecké otázky vyžadují bezpečné a efektivní řešení. Poskytujeme odpovědi, které tvoří tajemství našich receptur. Nepodáváme mylné informace. Co je přírodní, nemusí být nutně bezpečné. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena pravidelnou kontrolou kvality

3. Výroba

Všechny produkty Juliette Armand jsou vyrobeny v našich laboratořích podle správné výrobní směrnice Evropské unie (SPV) pro kosmetiku.

4. Balení

Obaly Juliette Armand jsou vybrány tak, aby poskytovaly:

- vodotěsnost

- bezpečnost, pečeť na jednotlivých produktech

- šetrnost materiálů k životnímu prostředí

- materiály bez extrémního objemu a hmotnosti (příliš papíru), které nemají zvýšené požadavky na jejich likvidaci a nezvyšují náklady na produkt (vzhledem k zvýšeným nákladům na skladování a dopravu)

- materiály vysokých estetických norem, funkční, praktické, spolehlivé a trvanlivé

5. Účinnost

Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování a zkreslování skutečnosti. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů. Juliette Armand přináší ženám viditelné výsledky.

6. Kontrola kvality

Zavedli jsme přísnou kontrolu kvality v souladu s předpisy EU. (Fyzikálně chemické a mikrobiologické kontroly surovin a konečného produktu, kontrola konzervantů, certifikace SPF, stimulační test atd.

7. Aplikování závazků

Naši zkušení a náležitě vyškolení vědečtí pracovníci (chemikové, biologové, doktoři a kosmetičky) jsou vždy k dispozici vám poskytnout odpověď na jakýkoliv dotaz.

8. Zodpovědnost k životnímu prostředí

Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, a to za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!

9. Úcta k našim zákazníkům

Vztah k našim zákazníkům je v souladu s etickými pravidly a je řízen čestnými sliby, spolehlivostí, jasnými výsledky a důsledností.

10. Sociální odpovědnost

Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. Toto je naše poselství, které nabízíme za přijatelné cen

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz