Hydratace z pouště Jižní Afriky: Extra Moisturizing Cream

Myrothamnus Flabellifolia

 

Mít pleť vysušenou a vyprahlou jako na poušti není vůbec dobré ani příjemné. Hydratace je totiž základ jejího prospívání a správného fungování. A paradoxně vám může hydratací pleti pomoci nenápadný keř z Jihoafrické pouště.

 

Keř Myrothamnus Flabellifolia je jedinečný a unikátní. Skvěle se popral s extrémními podmínkami, v nichž roste a výtažek z tohoto keře obsažený v produktu luxusní kosmetické značky Juliette Armand se může stát efektivním supportem vaší pleti.

 

Myrothamnus Flabellifolia

Jihoafrický keř Myrothamnus Flabellifolia rostoucí v tamních drsných pouštních podmínkách má pozoruhodné schopnosti přežití v náročném prostředí této oblasti. I když ho sluneční žár zcela vysuší, stačí trocha vláhy a on znovu obživne a je stejně čerstvý jako dřív. Vláhu si umí udržet. A přesně totéž dokáže udělat s vaší pletí dokáže extrakt z této rostliny v hydratačním krému Juliette Armand Extra Moisturizing Cream.

 

Hydratace je základ

Hydratace je základem kvalitní péče o pleť a pokožku. A díky svým složkám dokáže extrakt v krému velmi rychle dodat hydrataci i velmi dehydrované a vysušené pleti, a navíc ji v ní i udržet. Je až zázračné, jak rychle to keř umí Myrothamnus Flabellifolia umí – do několika hodin opět nastartuje svůj životní cyklus.

 

Tuto vlastnost přenáší i do extraktu obsaženém v luxusním krému Extra Moisturizing Cream. Pleť ošetřená tímto krémem je díky tomu je dokonale chráněna před vysušením po dobu až 24 hodin. Extra Moisturizing Cream je vhodný i pro ty, kteří trpí nepřiměřeným vysoušením pokožky, pracují v suchém, klimatizovaném nebo jinak stresujícím prostředí. Stres, jak známo velmi ovlivňuje vzhled pokožky.

 

Čím je extrakt z keře tak jedinečný? 

Výtažek Myrothamnusu umí mnohé a jeho účinnost je ověřena vědeckými studiemi.

 

resurrection-time-lapsecz

Co konkrétně v pokožce způsobí?

  • Ochraňuje buňky před vysoušením
  • Stabilizuje velmi rychle hydrataci
  • Chrání kožní lipidy před oxidací a brání tak poškozování přirozeného tukového filmu na pokožce
  • Zvyšuje odolnost proti podráždění pokožky
  • Podporuje regeneraci pokožky nejen po stresových situacích

 

Extra Moisturizing Cream

Díky výtažku keře Myrothamnus Flabellifolia je hydratační a zpevňující krém na obličej ideálním kousek k péči o všechny typy pleti, a zvláště suchou a dehydrovanou pleť.

 

Aktivními složkami krému jsou

  • extrakt z Myrothamnusu
  • HMW Kyselina hyaluronová
  • Mini kyselina hyaluronová
  • Kyselina askorbová
  • Alantoin
  • Arginin

 extra_moist_cream

Krém v sobě pojímá a kombinuje dvě kyseliny hyaluronové – HMW kyselinu hyaluronovou, která tvoří na pokožce hydratační film a mini kyselinu hyaluronovou, jež naopak hloubkově hydratuje a zpevňuje pokožku. K tomu výtažek z rostliny Myrothamnus spolu s vitamínem C zvyšuje obsah vody v pokožce, zlepšuje její elasticitu a kožní bariéru. Epidermální buňky jsou tak jedinečně chráněny před vysoušením a lipidová bariéra pokožky stabilizována.

 

Extra Moisturizing Cream je má bohatou a velmi příjemnou konzistenci, lehce se vstřebává a je jako luxusní pohlazení a hydratace vaší pleti.

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení