Juliette Armand - EXTRA MOISTURIZING CREAM 50ml

Hydratační, zpevňující krém na obličej pro všechny typy pleti a zvláště suchou a dehydrovanou pleť.

Skladem
Značka: Juliette Armand
1 262 Kč
Kategorie: Krém
Typ pleti: Normální, Smíšená, Suchá, Vrásky a zralá pleť
Účinek: Hydratace, Zpevnění
Klíčová ingredience: HMW Kyselina Hyaluronová, Vitamín C, Arginin
Typ produktu: Krém
Extra Moisturizing Cream 50ml 850
Bestseller

AKTIVNÍ SLOŽKY: HMW KYSELINA HYALURONOVÁ, MINI KYSELINA HYALURONOVÁ, VÝTAŽEK Z ROSTLINY MYROTHAMMUS*, KYSELINA ASKORBOVÁ, ALANTOIN, ARGININ

Působení: Doplňuje vyváženou rovnováhu vody suché i dehydratované pokožce a pomáhá jí znovu získat její ztracenou pevnost. Kombinuje kyselinu hyaluronovou (HMW), která vytváří na pokožce hydratační „film“ s mini kyselinou hyaluronovou, která hloubkově hydratuje a zpevňuje pokožku. Obsahuje výtažek z rostliny Myrothamnus a v synergii s vitamínem C zvyšuje obsah vody v pokožce, zlepšuje její elasticitu a kožní bariéru. Epidermální buňky jsou tak chráněny před vysoušením, zatímco hydratace a lipidová bariéra jsou stabilizovány. Extra Moisturizing Cream má bohatou strukturu, snadno se vstřebává a zanechává příjemný pocit hydratace s matným povrchem.

Použití: Naneste krém na celý obličej do úplného vstřebání. Pro více informací o použití, viz ošetřující protokoly.

Vhodné pro typ pleti: všechny typy pleti

 

* MYROTHAMNOUS EXTRACT

Výtažek z rostliny Myrothamnous Flabelifolia, která pochází z pouště Jižní Afriky. Ochraňuje buňky pokožky před vysoušením, stabilizuje hydrataci, lipidovou bariéru pokožky a tím tak úřinně zvšuje její odolnost před podrážděním a zárověň podporuje její rychlé zotavení. Podporuje rychlou regeneraci pleti po náročných stresových situacích, kdy byla pokožka buď špatně ošetřena nebo zanedbána. Zvyšuje její vnější odolnost před nastávajícími vnějšími vlivy.

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 5.11.2021
Kupuji už 3 balení :-)
5
J Avatar autora | 12.7.2021
O produktech na pleť mám ráda podrobné informace a děkuji za váš blog, kde jsem se nadchla pro tento krém a nákupu nelituji. Je výborný i pod make-up.
5
I Avatar autora | 19.2.2021
Již delší dobu používám od Juliette Armand jejich skvělá séra, ale k vyzkoušení krému jsem se odhodlala až po poradě na Chat JA.cz s odbornicí, kde mi dle mého typu pleti doporučila tento krém. Pro mně splňuje vše, co od krému očekávám: rychle se vstřebá a skvěle hydratuje. Navíc pleť úžasně zpevňuje.
5
B Avatar autora | 30.4.2020
Za mě nejlepší, co můžu svému obličeji a dekoltu dopřát. Příjemný, lehce vstřebatelný, zanechává pleť skutečně "napitou". Jsem moc spokojená a objednávám znovu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Zpět do obchodu