Předběhněte čas a dopřejte své pleti výživu a pružnost!

Když je pleť zdravá, je svěží, rozzářená, pružná a bez dermatologických změn. Pokud jí něco chybí, bývá zašedlá, mdlá, často s vyrážkami, citlivá a s vyšším výskytem vrásek i pigmentových skvrn. Předběhněte čas a dopřejte své pleti výživu a pružnost!

Nejen zdravá strava dostatečný pitný režim mohou pleti pomoci, důležité je dodat jí dostatek hydratace a výživy skrz pleťovou kosmetiku, a supportem jsou i výživové doplňky.

K odbourání lámavých vlasů a křehkých nehtů, vrásek, strií i pigmentových skvrn, a navýšení pružnosti pleti pomáhá bezesporu dostatek kolagenu v pokožce. Pokud jej v ní nemáte přirozeně, můžete jí pomoci právě výživou s obsahem kolagenu. Takový doplněk stravy Colagono je to pravé ořechové k nápravě.

collagono_clan

Co je vlastně kolagen?

Kolagen je bílkovina, kterou si tělo tvoří samo, je-li ho však málo, tělo i pleť strádá. Tak proč tomu nepředejít? Pomoc je blízko, stačí pravidelně organismu dodávat doplněk stravy a máte brzy po starostech. Vaše pleť bude krásně pružná a svěží.

Kolagen je základním stavebním kamenem celého těla – zdravých kostí, kloubů a vazů, kde tvoří pojivové tkáně, ale je nezbytný pro pružnou, elastickou a zdravě vypadající pokožku. Tvoří totiž až 70 % bílkovin lidské kůže. Kolagen je proto bezesporu nezbytný a pro zdraví nutný. Už z toho důvodu, že je-li ho v našem těle dostatek, má i omlazující efekt. I to je pádný důvod, proč v případě jeho nedostatku sáhnout po doplňku výživy s obsahem kolagenu. 

Nedostatek kolagenu je běžný

Co si budeme namlouvat? Bohužel s přibývajícím věkem je jeho nedostatek častý. Je to přirozený proces lidské proměny těla a organismus jako celku. A tak máte-li 40+, neváhejte využít možností, jež nám současnost nabízí a pomozte si kolagenovým doplňkem stravy.

A jak zjistit, zdali vám chybí kolagen?

Odpovězte si na naše jednoduché otázky a budete mít hned jasno. Pokud u více než dvou dotazů je vaše odpověď ano, je čas si kolagenový preparát pořídit.

  • Máte dehydratovanou a suchou pleť?
  • Je vaše pokožka citlivější a častěji, než dříve zčervená?
  • Trpíte na strie?
  • Máte ochablou pokožku (obzvláště na pažích a nohách)?
  • Lámou se vám vlasy a ztrácejí na objemu?
  • Jsou vaše vlasy málo lesklé a vypadávají?
  • Máte lámavé nehty, které se třepí?
  • Pozorujete na těle přibývání pigmentových skvrn?
  • Je vám více než 40 let?

Pravidelné a dlouhodobé užívání doplňku stravy s kolagenem může tyto obtíže buď úplně setřít, nebo alespoň zpomalit. Budete více zdravější, pružnou a se svěží pokožkou. A vaše tělo vám poděkuje.

 

Link v textu: https://www.ja.cz/produkt/collagono/

Klíčová slova: kolagen, pružná, pleť, svěží, pokožka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení