Juliette Armand AMESON MICRO PEN

12 200 Kč
Skladem

Balení obsahuje: Micropen + 2 nástavce ( NANO, 36), adapter, USB napájecí kabel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový Juliette Armand  Ameson Micropen je přenosné elektrické zařízení technologie mikroprocesu pro okamžitou perkutánní absorpci mezoterapeutických produktů ve sterilní formě s nastavitelným automatickým režimem pulzních vibrací. Tenké jehly pronikají svisle pokožkou s nastavitelnými podmínkami (rychlosti a hloubky ) a vytvářejí malé kanály / průchody. Při ošetření dochází k vytvoření mechanického mikrotrauma v epidermis, které je způsobené tenkými vpichy. Díky tomu je aktivován  přirozený mechanismus regenerace kožních buněk, který v synergii s působením mezoterapeutických produktů zlepšuje strukturu a vzhled pokožky.
 
Díky mezoterapii je možné vpravit do kůže až o 80% více aktivních látek ( mezoterapeutických produktů - speciální séra) než při pouhém nanesení na její povrch.
 
Ameson Micropen je integrován do mezoterapeutických protokolů Juliette Armand s různými indikacemi pro obličej (jemné linie, hluboké vrásky, jizvy po akné, ochabnutí, nadměrná pigmentace) a tělo (lokální tuk, celulitida, strie, hluboké jizvy, ochabnutí)
 

Balení obsahuje: Micropen + 2 nástavce ( NANO, 36), adapter, USB napájecí kabel

Napájení: drátové - stabilně v síti, bezdrátové
Barva těla: antracitově stříbrná
Materiál těla.: Slitina hliníku
Stupně rychlosti: 6 úrovní, MAX 15 000 otážek za min
Jehla délka: od 0,25 mm do 2,5 mm nastavitelná
Nástavce 16, 36, NANO. 
Materiál jehly: nerezová ocel a titan
Velikost dermapera: 130 x 22 (mm)
Velikost balení: 170 x 123 x 57 (mm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz