Tajemství krásy odhaleno! Představujeme Vám Dermagenetic

DG_clanek_produkty

 

Už žádné další sliby, jen zaručené výsledky!

 

Dermagenetic, stojí za výjimečnou kvalitou produktů, vždy se snaží vytvářet speciální protokoly pro obnovu pokožky a pro zdravou a jasnou pleť.

• Používá suroviny určené k regeneraci kožních buněk a zachovává pokožku v kondici na optimální úrovni, nijak ji nemaskuje.
• Je průkopníkem v oblasti anti-aging (proti-stárnutí) po celém světě a všechny výrobky obsahují bio stimulanty.
• Nabízí maximální výsledek v minimálním čase.
• Anti-aging protokoly jsou vysoce účinné, protože kombinují aktivní složky s aminokyselinami, minerály, antioxidanty, a autologními nebo růstovými faktory.

 

DG_clanek3

 

Zpráva od prezidenta Dermagenetic

Kožní metamorfóza začíná u zdraví pokožky. Každá buňka má své vlastní mechanismy na opravu poškození z exogenních a endogenních oxidačních faktorů, ale z genetického hlediska se tato schopnost u každého jedince liší.

Od svého založení v roce 1990 náš vědecký tým pracuje na těchto mechanismech buněčné regenerace a snaží se vyvíjet produkty pro každý individuální problém a pro každou jednotlivou osobu. Jsme si vědomi, že to není jednoduché, ale dnes již víme o hodně víc, o autologních mechanismech a enzymatických reakcích, než předtím, které se v pokožce dějí. A tudíž můžeme zasáhnout a přeprogramovat každou buňku individuálně.

Tuto vědu používáme cíleně za vývojem nových produktů a vyrábíme je v pěti různých továrnách po celém světě (Řecko, Francie, USA, Španělsko, Dánsko). Všechny produkty jsou formulovány a navrženy individuálně. Vyvíjíme receptury, které pracují bok po boku s autologními schopnostmi kožních buněk, pro jejich přeprogramování a tím se tak zastaví poškození vzniklé časem (stárnutí pokožky) u každé osoby individuálně.

Díky nejnovějším vědeckým postupům navrhujeme produkty „zítřka“.

S poděkováním,
Angelos Kanakopoulos MSc

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení