Proč se tyto krásky fotily pouze ve spodním prádle? … protože já jsem JA

Juliette Armand přichází s novým sloganem, který vyjadřuje jedinečný soulad účinných kosmetických produktů a ženského sebevědomí. Inspirujte se pohledem na nejkrásnější dívky Česka ve spodním prádle a zjistěte, jak i vy můžete získat krásnou pokožku, zdravou pleť a úsměv na tváři.

 

Focení pro novou kampaň ukazuje vnitřní sílu

Juliette Armand pomáhá bojovat s časem, estetickými nedostatky a v neposlední řadě také předsudky okolí. Její profesionální kosmetické produkty jsou zde pro ženy, které chtějí v duchu nového sloganu „ … protože já jsem JA“ najít sílu a krásu. Stejně jako nejkrásnější dívky Česka při focení pro Juliette Armand.

 

Ženská krása v hledáčku Kateřiny Novákové

Focení nové kampaně „ … protože já jsem JA“ měla na starosti Kateřina Nováková, pravděpodobně nová dvorní fotografka České Miss, prestižní soutěže krásy, která získává opět svůj lesk. V hledáčku se jí pouze ve spodním prádle vystřídaly rovnou dvě vítězky této soutěže krásy. Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková a zároveň držitelka titulu Česká Miss – Tvář Juliette Armand 2018 a Jana Šišková – Česká Miss Supranational 2018.

 

 

Výsledek bere dech a fotografie perfektně vyjadřují nový koncept. Prezentují čistotu, charizma, něžnost, individualitu i dávku odvahy. O exkluzivní materiál z pražského fotoateliéru projevily zájem i některé české televizní stanice a média.

 

JA.cz si získá i vás

Viditelné změny a silně pozitivní účinky kosmetických produktů Juliette Armand stojí za rostoucím množstvím žen, které značce důvěřují. Do nedávna v České republice takřka neznámé kosmetické jméno si velmi rychle získalo své místo, a to především díky skvělým zkušenostem zákaznic, nekompromisní kvalitě a spojení s vyhlášenými klinikami estetické péče. Seznamte se i vy s JA.cz a zažijte ji doslova na vlastní kůži.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení