Dermaváleček v otázkách a odpovědích

Co byste chtěli o dermaválečku vědět, než jej začnete využívat? Máte otázky, na které byste rádi znali odpověď? Zde jsou nejčastější dotazy i s odpověďmi týkající se o dermarolleru.

roller

1. Proč jej používat, tedy jak dermaváleček pomůže?

Je to speciální komponent pro péči o pleť. Obsahuje mikrojehličky o určité délce. Při využití dostanete výživné a účinné látky z kosmetických produktů hlouběji do pokožky. Dermaváleček pomůže účinnějšímu efektu těchto produktů v boji se stárnutím pleti, redukci vrásek, jizviček a strií.

2. Jak dermaváleček funguje?

Díky mikrojehličkám se rolováním po pleti utváří drobné vpichy v pokožce. Těmi se lépe a účinněji dostanou látky z kosmetických preparátů hluboko do pokožky. Pravidelné využití dermaválečku podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Tím redukuje stávající vrásky, jizvy a další kožní vady.

3. Jaký dermaváleček si pořídit? 

Dermaválečky mají různě dlouhé mikrojehličky. Pro domácí využití je vhodný dermalorrel s délkou jehliček 0,25 mm. Delší jehličky už patří do rukou odborníka jako jsou kosmetička, lékař, školený odborník. Ideální je dermaváleček s titanovými jehličkami. Titan je antibakteriální a zlacení pomáhá k vyšší sterilitě.

4. Jak správně využívat dermaváleček?

Dermalorrel použijte jen na suchu a čistou pleť. Proto ji před každým využitím důkladně očistěte a zbavte všech nánosů dekorativní a pleťové kosmetiky, ale i prachu a potu. Také ruce si důkladně omyjte a potřete antibakteriální emulzí. Dermaváleček používejte večer před ulehnutím.

5.Jak na rolování?

Před samotným využitím rolleru si svůj obličej vizuálně rozdělte na části – čelo, levá a pravá tvář, nos a brada. Začněte na vybrané části obličeje a jemně rolujte válečkem 4 x tam a zpět. Pak změňte směr rolování. Po dokončení naneste na danou ošetřenou část obličeje vybrané sérum. Nakonec naneste zklidńující, hydratační krém.

6. Lze váleček využít i jinde než na obličeji?

Ano. Váleček je možné použít také na další části těla, a to kupříkladu pro odstranění strií a jizev, přičemž postup využití je stejný jako na pokožce obličeje.

roller2

7. Je váleček vhodný pro všechny typy pleti?

Dermalorrel s jehličkami 0,25 mm je vhodný pro všechny typy pleti. Dermaválečky s delšími jehličkami již nejsou vhodné na senzitivní a nadměrně citlivou pleť.

8. Jakou kosmetiku po ošetření válečkem používat?

Dermaroller je vhodné používat se speciální řadou sér a kosmetiky, jež je doporučena pro využití i v kombinaci s válečkem. Různé typy kosmetických produktů pomáhají k řešení a redukci různých obtíží pleti.

roller3

9. Jak často lze dermaváleček využívat?

Dermaroller lze cca 1 – 2x týdně . Je však dobré zjistit si, zdali podráždění pokožky z předchozího využití již odeznělo. Po určitém čase lze frekvenci postupně navyšovat.

10. Jaká je údržba dermaválečku?

Po každém použití dermaroller důkladně opláchněte studenou převařenou vodou a vydezinfikujte vhodným přípravkem. Uložte jej na suché místo, ideálně a nejlépe do pouzdra.

11. Jak dlouho dermalorrel vydrží?

Dermaváleček vám vydrží velmi dlouho. Je to však odvislé i na častosti jeho využití. V případě denního používání se doporučuje vyměnit dermaváleček 1 x za půl roku. Jen tak budou jehličky stále ostré a dostatečně efektivní v pleti.

12. Mohu ho používat dohromady s někým v rodině?

Dermaroller byste z hygienických důvodů neměli s nikým sdílet. Při spoluužívání by mohlo dojít k přenosu nevhodných, bakteriálních a škodlivých látek.

Více informací o dermaválečku zde: Microroller

Klíčová slova: dermaváleček, dermalorrel, pleť

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení