Fungujeme beze změny - přijímáme a odesíláme Vaše objednávky. DOPORUČUJEME vám, abyste si vybrali online platbu s doručením domů, abyste tak minimalizovali počet kontaktů mezi lidmi. Hodně zdraví a sil vám přeje Tým JA.CZ

Provital D3 Serum 20ml

Multi ochranné sérum pro všechny typy pokožky. Doporučeno pro atopickou dermatitidu a ekzém. Snižuje podráždění, zvyšuje funkci kožní bariéry a chrání před UV zářením.

Skladem
Značka: Juliette Armand
990 Kč
Kategorie: ZKLIDNĚNÍ PLETI

AKTIVNÍ SLOŽKY: PROVITAL D3 3 %.

Působení: Obsahuje provitamín D, který pochází z bakteriální fermentace (bio fermentace) a poskytuje pokožce hned několik účinků. Zvyšuje funkci kožní bariéry, působí na pleť antimikrobiálně a chrání ji před podrážděním způsobeným UV zářením. Je doporučeno pro atopickou dermatitidu a ekzém. Snižuje podráždění pokožky a posiluje ochranu před ultrafialovým zářením.

Použití: Naneste malé množství na čistou pleť a masírujte do úplného vstřebání.

Vhodné pro typ pleti: smíšená, suchá, normální, atopická dermatitida, ekzém, akné

 

PROVITAL D3 3 %:

D3 se nazývá " sluníčkový vitamín", protože je syntetizován v lidském těle po vystavení slunečnímu světlu. Provital D3 je pro-vitamin D3 (7-DHC) derivovaný biofermentací a je stabilizovaný tak, aby byl rozpustný ve vodě. 7-DHC se přemění v pokožce na vitamín D3. Snižuje podráždění, zvyšuje funkci kožní bariéry, reguluje keratocyty a diferenciaci, chrání před UV zářením.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: