Fungujeme beze změny - přijímáme a odesíláme Vaše objednávky. DOPORUČUJEME vám, abyste si vybrali online platbu s doručením domů, abyste tak minimalizovali počet kontaktů mezi lidmi. Hodně zdraví a sil vám přeje Tým JA.CZ

Chronos HYDRA CORRECT SERUM 1ml

Silné hydratační antioxidační sérum. Posiluje zásoby vody a přispívá k antioxidační ochraně pokožky. Určeno pro hloubkově hydratační a protistárnoucí ošetření.

Skladem
Značka: Juliette Armand
50 Kč
Kategorie: VZORKY

AKTIVNÍ SLOŽKY: HMW HYALURONÁT SODNÝ, MW HYALURONÁT SODNÝ, LW HYALURONÁT SODNÝ, ELW HYALURONÁT SODNÝ, XS HYALURONÁT SODNÝ, MATRIXYL 3000, VITAMÍN E, VITAMÍN A

Působení: Silné hydratační antioxidační sérum, které obsahuje 5 druhů kyseliny Hyaluronové, která se liší molekulovou hmotností, čímž má rozlišné vlastnosti a hlavně i 5ti násobnou účinnost na pleti. Posiluje zásoby vody a přispívá k antioxidační ochraně pokožky. Určeno pro hlubokově hydratační a protistárnoucí ošetření.

Použití: Aplikujte pár kapek na vyčištěnou pleť ráno a/nebo večer, před nanesením krému.

Vhodné pro typ pokožky: suchá, normální, smíšená

Věk: 35+

 

HYALURONÁT SODNÝ - Molekulová hmotnost přírodní kyseliny hyaluronové v lidské kůži se pohybuje od 4kDa do 8000kDa. A tudíž, v závislosti na její molekulární hmotnosti a velikosti má rozlišné vlastnosti a účinnost:


1. HW (HIGH-VYSOKÁ VÁHA) HYALURONÁT SODNÝ: 1,800-2,200 kD tvorba filmu na pokožce, zpevnění a liftingový efekt.
2. MW (MEDIUM-STŘEDNÍ VÁHA) HYALURONÁT SODNÝ: 1,000-1,800 kD dlouhotrvající hydratace. Pomáhá při pronikání účinných látek do pokožky.
3. LW (LOW-NÍZKÁ VÁHA) HYALURONÁT SODNÝ: 400-1000 Kd. Okamžitá hydratace. Silný nosič aktivních látek.
4. ELW (EXTRA LOW-EXTRA NÍZKÁ VÁHA) HYALURONÁT SODNÝ: 100-400 Kd hluboká hydratace. Silný nosič aktivních látek.
5. XS (EXTRA SMALL-EXTRA MALÁ VELIKOST) HYALURONÁT SODNÝ: 20-40 Kd. Obnova vlhkosti ložisek. Silný proti vráskový faktor. Aktivuje epidermální růstový faktor a hyaluronan syntázy-2 genů (odpovědné za zvýšení proliferace buněčného tempa se syntézou kolagenu) a redukuje metaloproteinázu (MMP) I a 3 (odpovědnou za tvorbu volných radikálů a ničení DNA) a hyaluronidázy-I (předčasné buněčné ničení) genů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: