Juliette Armand - ANTICELLULITE SYSTEM 10 x 15 ml

1 966 Kč 13,11 Kč / 1 ml
Skladem

Intenzivní zeštíhlující a zpevňující enzymatické tělové sérum pro redukci celulitidy a topického tuku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové ingredience: hyaluronidáza 1 %, kofein 3 %, Iododrat 1 %, Sveltam 1 %, Escin 0,2 %, výtažek z pupečníku asijského 2 %, výtažek z ořechu Cola 2 %, výtažek z rostliny Ruscus 2 %, kyselina salicylová 1 %.

Působení: Vysoce koncentrované intenzivní ošetření (20 aplikací). Obsahuje hyaluronidázu, která bojuje proti celulitidě za pomoci mechanismu enzymatického účinku zahrnující „posun koncentrací vody“, „depolymerizaci mukopolysacharidů“ a proniknutí složek, které spalují tuky. ESCIN posiluje stěny kapilár. Výtažek z pupečníku asijského podporuje syntézu kolagenu tím, že napomáhá tkáni zpevnit a regenerovat pokožku.

Balení: 10 lahviček

Použití: Stiskněte vršek směrem dolů tak, aby se smíchal prášek (obsažen ve vršku) s roztokem. Dobře protřepejte. Použijte ½ lahvičky ráno a ½ večer.

Doplňkové parametry

Kategorie: TĚLO
Typ pleti: Cellulitida, Topický tuk
Účinek: Zpevnění, Regenerace, Redukce celulitidy, Redukce topického tuku
Klíčová ingredience: Kofein, Kyselina Salcylová
Typ produktu: Sérum
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 18.4.2023
Z výsledku jsem nadšená
5
A Avatar autora | 24.5.2022
Nejúčinější produkty na celulitidu má JA.cz. Několik (asi všechny) jich mám s dcerami vyzkoušených a tohle je za mně bomba. Ještě se chystám vyzkoušet jejich novinku.
5
P Avatar autora | 23.9.2019
úžasné, dokonalé, fungující

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz