Juliette Armand CHRONOS THERAPY KIT

Bestseller Aesthetish Awards Winner
5 000 Kč
Skladem

Nemusíte se uchýlit k injekčnímu vyplnění vrásek!

Již jste slyšeli o injekčních implantátech, které pou- žívají farmaceutické společnosti pro omlazení a vyplnění vrásek.
Je na čase se dozvědět o nejnovějším průlomu v kos- metologii, který předchází a opravuje škody způsobené časem, bez použití injekce.

Za pomocí sil vašich vlastních buněk….

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaše schůzka s plastickým chirurgem bude odložena…

Již jste slyšeli o injekčních implantátech, které pou- žívají farmaceutické společnosti pro omlazení a vyplnění vrásek.
Je na čase se dozvědět o nejnovějším průlomu v kos- metologii, který předchází a opravuje škody způsobené časem, bez použití injekce.

Za pomocí sil vašich vlastních buněk….

AKTIVNÍ SLOŽKY: HMW SODIUM HYALURONATE, LMW SODIUM HYALURONATE, LANABLUE, LIPOIC ACID, BIOPEPTIDE CL, BIOPEPTIDE EL, SOYA ISOFLAVONES, DERMAL RESPIRATORY SYSTÉM, VITAMIN A, VITAMIN E, MARINE COLLAGEN, ELASTINE, ALMOND OIL, UREA, KERATOPLAST, SHEA BUTTER, AVOCADO OIL.

ÚČINKY: Chronos Therapy je ošetření, které zabraňuje a bojuje proti známkám stárnutí pleti. Naše pleť je nejdůležitější ochranné pole našeho organizmu. Chronos Therapy působí jako ochranný štít pokožky, proti třem těžkým nepřátelům: nedostatku vody, biologickému stárnutí a oxidativnímu poškození způsobené životním prostředím. Okamžitě se aktivuje vždy, kdy je narušená citlivá biologická rovnováha pokožky.

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE
O technologii 4D

Technologie 4D je čtyřrozměrný boj proti stárnutí, která používá 4 fázový systém:

PEELING SYSTÉM nový
HYDRA SYSTÉM
ANTIAGEING SYSTÉM (proti-stárnoucí)
ANTIOXIDANT SYSTÉM

PEELING SYSTÉM je cílený systém, který kombinuje exfoliační kroky, aby se odstranily odumřelé buňky a ochranné účinky, aby se udržela rovnováha vody unavené pleti v její ideální úrovni. Tato kombinace je dosažená synergií kyseliny glykolové a salicylové s UREA a KERATO-PLAST.

HYDRA SYSTÉM zlepšuje zásoby vody pokožky a ochraňuje ji před trans epidermální ztrátou vody. Jeho hlavní složka je vůdce v hydrataci, kyselina hyaluronová. Kyselina hyaluronová, je stavební prvek pojivové tkáně pokožky, která má tu vlastnost, že zadrží až 1000násobek své váhy ve vodě, která se postupně uvolňuje, a tudíž se tak zvyšuje hydratace pokožky. Pokožka obsahuje polovinu množství kyseliny hyaluronové, která je přítomna v lidském těle. Nicméně, její množství klesá s přibývajícím věkem. Spolu s dalšími mukopolysacharidy je kyselina hyaluronová považována, že je zapojená do udržování hutnosti buněk pojivové tkáně a ochraňuje pokožku proti vnějším patogenním a non-patogenních činidlům. Je předpokladem pro zachování hydratace kůže a je zapojena do procesu přenosu živin buňkám prostřednictvím cévní sítě. HYDRA SYSTÉM obsahuje dva typy kyseliny hyaluronové: HMW SODIUM HYALURONATE a LMW SODIUM HYALURONATE.

ANTIAGING SYSTEM PROTISTÁRNOUCÍ SYSTÉM stimuluje produkci kolagenu, elastinu a také funkci fibroblastů v organismu. Je ideální pro omlazení obličeje. Této akce se účastní několik složek a každá má svou funkci (peptidy, isoflavony, kolagen, elastin, atd.). Peptidy (fragmenty bílkoviny) hrají klíčovou roli v přenosu zpráv mezi buňkami. Existují klinické studie, které zaznamenávají jejich vysokou účinnost a díky kterým vynikají v boji proti stárnutí. Při studiích in vitro na CL BIOPEPTIDE, který je obsažen v produktu se ukázalo zvýšení produkce kolagenu o 382 % a 146 % zvýšení syntézy glykosaminoglykanů.

ANTIOXIDANT SYSTÉM přispívá k antioxidačnímu zpevnění pokožky proti environmentálním polu- tantům a slunečnímu záření a tím zabraňuje před- časnému stárnutí a photoageingu. Složka A Lipoic Acid (ALA) hraje hlavní roli. Tato složka byla charakterizována jako nejsilnější antioxidant metabolismu po celém světě. Má 400krát silnější antioxidační schopnosti než vitamin E a C. Kromě toho ALA hydratuje pokožku do hloubky a stimuluje funkci fibroblastů v těle stejně jako produkci kolagenu a elastinu.

DOPORUČENÍ: Pro léčbu stařeckých skvrn. Působí jako ochranná bariéra pokožky. Poskytuje hloubkou hydrataci pokožky a má silné antioxidační účinky. Stimuluje produkci kolagenu a elastinu a zvyšuje funkci fibro- blastů tělem samotným.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz