Juliette Armand Chronos Hydra Filler 10ml

1 896 Kč 189,60 Kč / 1 ml
Skladem

Olejový gel s vyskokomolekulární kyselinou hyaluronovou a komplexem tripeptidu-1 pro topické použití na vrásky na obličeji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKTIVNÍ SLOŽKY: HMW HYALURONIC ACID & TRIPEPTIDE-1, ALMOND OIL, GRAPE SEED OIL, MACADAMIA NUT OIL

  • TRIPEPTIDE-1: Tripeptid, který váže karbonylové radikály, které napadají extracelulární bílkoviny tvořící produkty známé jako AGEs (pokročilá glykace konečných výrobků), které urychlují proces stárnutí tím, že ničí kolagenové matrice. Kromě toho, podporuje tvorbu kolagenu typu III o 300 % během jednoho týdne. Typ III existuje v mladé pokožce a je nahrazen typem v průběhu stárnutí.

Vyplňující sérum proti vráskám představuje kosmetickou, neinvazivní alternativu k injekcím kyseliny hyaluronové. Posilující koncentrát inspirovaný estetickou medicínou viditelně redukuje hluboké vrásky a navrací pleti mladistvý vzhled.

Působení: Olejový gel s vyskokomolekulární kyselinou hyaluronovou a komplexem tripeptidu-1 určený pro okamžité korektivní ošetření vrásek. Aplikuje se lokálně na vrásky se zaměřením na jejich přímé a viditelné vyplnění.

Použití: Aplikujte lokálně na vrásky mezi obočím, na čele, u očí a na rýhy mimických vrásek apod. Poté jemně vmasírujte do úplného vstřebání (kvůli jeho mastné konzistenci), ráno a/nebo večer před nanesením séra a krému.

Vhodné pro typ pokožky: normální, smíšená, suchá

Věk: 30+

Doplňkové parametry

Kategorie: SKIN BOOSTERS
Typ pleti: Vrásky a zralá pleť
Účinek: Hydratace, Anti-aging, Vyhlazení vrásek, Aktivace tvorby kolagenu
Klíčová ingredience: HMW Kyselina Hyaluronová, Mandlový olej, Olej z hroznových jader
Typ produktu: Gel
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 17.11.2019
100% spokojenost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz