Juliette Armand - LIPOUT SHAPE CREAM 200ml

1 256 Kč 6,28 Kč / 1 ml
Skladem

Multi-synergický krém pro těla trpící celulitidou a vzdorným topickým tukem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKTIVNÍ SLOŽKY: Lipout, výtažek z rostliny Ruscus, výtažek z břečťanu, Prosveltyl, A2 Blokátory.

 Působení: Zlepšuje vzhled ďolíčků a vyhlazuje pokožku, která je pak příjemně hydratovaná a omlazená. Kombinuje v sobě působení složky Lipout (mořského původu) a výtažku ze složky Prosveltyl, jež aktivují buňky, které spalují tuky v tukových buňkách, aby snížily nadbytek tuku a zdokonalil se tak tvar a upřednostnila se hydrolýza triglyceridů přítomných v lipidovém prostoru tukových buněk. A2 Blokátory TM mají nepřetržitý účinek, který bojuje proti přirozené reakci těla čili jeho obraně, zabránit a zablokovat působení aktivních složek rozpouštějících tuk, což vede k jejich neustálému působení.

Použití: Vmasíruje krém do úplného vstřebání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukce tuku a celulitidy
Typ pleti: Cellulitida, Topický tuk
Účinek: Redukce celulitidy, Redukce topického tuku
Klíčová ingredience: Lipout, Výtažek z rostliny Ruscuc, Výtažek z břečtanu
Typ produktu: Tělový krém
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 29.6.2022
Kupuji druhé balení. I v 61 letech můžete nejen u vody vypadat skvěle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz