REJUVIN 25ml

Indikace: Dehydratace, suché a matná kůže, fotoageing, hluboké vrásky a jemné linky,drsnost kůže, ztráta pevnosti a objem kůže.

Balení: 5x 5ml

Skladem
Značka: Juliette Armand
3 660 Kč
Kategorie: MEZOTERAPIE
Rejuvin 850
Bestseller

PŮSOBENÍ:
Hydratace, remodelace, vypnutí, redukce vrásek

POPIS:
Koktejl obsahuje MMW kyselinu hyaluronovou, 5 biomimetických peptidů
(oligopeptid-20, -24, -34, -51 & dekapeptid-4), 3 vitamíny (ΑΑ2G, PP, panthenol) DNA-RNA komplex, Αrginine, stejně jako hydratační činidlo Unimoist U-125NP.

Kyselina hyaluronová se silně váže k vodě a tím hydratuje pokožku a dává kůži objem, stejně tak jako "vyhlazování" vrásek.

Οligopeptide-20 a Οligopeptide-24 jsou peptidy se silným proti stárnoucím účinkem, které se podílejí na normálním vývoji a hojení kůže. Snižují vrásky tím, že produkují nové
kožní buňky a zlepšují její pružnost tak, že zvyšují produkci kolagenu a elastinu.

Dekapeptid-4, jako vypínací a protistárnoucí peptid, zlepšuje pružnost pokožky zvýšením produkce kolagenu a elastinu, posiluje hojení a brání-redukuje vrásky tím,že aktivuje novou regeneraci kožních buněk.

Oligopeptid-34 snižuje tvorbu melaninu, účinek tyrozinázy v melanocytech a přenos melanosomů na nové keratinocyty.

Oligopeptid-51 "Odbarvuje" pihy a skvrny, zvyšuje hladinu vlhkosti a vytváří jednotný barevný tón pleti. Kromě toho Οligopeptide-34 a -51 působí jako "aktivátory" zvyšující celkovou aktivitu koktejlu.

ΑΑ2G podporuje syntézu kolagenu ve fibroblastech, redukuje vrásky a potlačuje tvorbu
melaninu.

Vitamin PP (vitamin B komplex) poskytuje hydratační a uklidňující účinek a chrání hydrolipidovou rovnováhu pleti.

Panthenol má opravující, hydratační, zklidňující a protizánětlivé účinky.

DNA-RNA komplex přispívá k hydrataci a regeneraci kůže.

Unimoist U-125 je biotechnologická složka obsahující sacharidy a aminokyseliny. Jeho schopnost k úpravě pH a jeho hydratační vlastnosti jsou podobné kožnímu NMF (Natural Moisturizing Factor).

Arginin je aminokyselina, která zlepšuje krevní oběh, zvyšuje přísun kyslíku do tkání a urychluje rychlost regenerace pokožky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení