Juliette Armand REJUVIN 25ml

Bestseller
10 000 Kč 400 Kč / 1 ml
Skladem

Indikace: Dehydratace, suché a matná kůže, fotoageing, hluboké vrásky a jemné linky,drsnost kůže, ztráta pevnosti a objem kůže.

Balení: 5x 5ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŮSOBENÍ:
Hydratace, remodelace, vypnutí, redukce vrásek

POPIS:
Koktejl obsahuje MMW kyselinu hyaluronovou, 5 biomimetických peptidů
(oligopeptid-20, -24, -34, -51 & dekapeptid-4), 3 vitamíny (ΑΑ2G, PP, panthenol) DNA-RNA komplex, Αrginine, stejně jako hydratační činidlo Unimoist U-125NP.

Kyselina hyaluronová se silně váže k vodě a tím hydratuje pokožku a dává kůži objem, stejně tak jako "vyhlazování" vrásek.

Οligopeptide-20 a Οligopeptide-24 jsou peptidy se silným proti stárnoucím účinkem, které se podílejí na normálním vývoji a hojení kůže. Snižují vrásky tím, že produkují nové
kožní buňky a zlepšují její pružnost tak, že zvyšují produkci kolagenu a elastinu.

Dekapeptid-4, jako vypínací a protistárnoucí peptid, zlepšuje pružnost pokožky zvýšením produkce kolagenu a elastinu, posiluje hojení a brání-redukuje vrásky tím,že aktivuje novou regeneraci kožních buněk.

Oligopeptid-34 snižuje tvorbu melaninu, účinek tyrozinázy v melanocytech a přenos melanosomů na nové keratinocyty.

Oligopeptid-51 "Odbarvuje" pihy a skvrny, zvyšuje hladinu vlhkosti a vytváří jednotný barevný tón pleti. Kromě toho Οligopeptide-34 a -51 působí jako "aktivátory" zvyšující celkovou aktivitu koktejlu.

ΑΑ2G podporuje syntézu kolagenu ve fibroblastech, redukuje vrásky a potlačuje tvorbu
melaninu.

Vitamin PP (vitamin B komplex) poskytuje hydratační a uklidňující účinek a chrání hydrolipidovou rovnováhu pleti.

Panthenol má opravující, hydratační, zklidňující a protizánětlivé účinky.

DNA-RNA komplex přispívá k hydrataci a regeneraci kůže.

Unimoist U-125 je biotechnologická složka obsahující sacharidy a aminokyseliny. Jeho schopnost k úpravě pH a jeho hydratační vlastnosti jsou podobné kožnímu NMF (Natural Moisturizing Factor).

Arginin je aminokyselina, která zlepšuje krevní oběh, zvyšuje přísun kyslíku do tkání a urychluje rychlost regenerace pokožky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz