Dermagenetic OPHTHALMOS 10 x 5ml

11 140 Kč
Skladem

GF Komplex

Obnovuje rovnováhu zdraví pokožky v okolí očí. Hydratuje suchou pokožku a pomáhá jí udržovat její optimální vlhkost. Může pomoci při redukci tmavých kruhů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obnovuje rovnováhu zdraví pokožky v okolí očí. Hydratuje suchou pokožku a pomáhá jí udržovat její optimální vlhkost. Může pomoci při redukci tmavých kruhů.

Způsob aplikace:
Aplikujte na požadované místo v kom- binaci s Fraxpeel metodou, metodou Mezorex, RF a dalšími obnovujícími technikami, 1.5 ml na ošetření.

Kombinace:
• Botulotoxinový typ A
• Po peelingovém ošetření
• Mezorex, RF, frakční laser – povrchová úprava

Domácí protokoly:
Antiox Cream (ráno)

Ingredience:
Voda, methylsilanol mannuronát, denaturovaný alkohol, výtažek z listů artyčoku, propylenglykol, hyaluronát sodný, glycerin, fosforečnan hořečnatý, stearát 20, kumarin, troxerutin, výtažek z listů Ginko Biloba, sorbát draselný, n-hydroxysukcinimid, Palmitoylový tri- peptid-1, chrysin, kyselina sorbová, palmitoyl tetrapeptid-7, acetyl tetra- peptid-5, kaprylyglykol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Duchovním otcem Dermagenetic je věděc Dr. Angelos Kanakopoulos, který v této branži působí již několik desítek let.

| Konceptem značky Dermagenetic je to, že zdraví kůže pochází z vnitra. Aktivní látky a vědecky založené složení produktů cílí pod povrch kůže, kde obnovuje její zdraví a po aplikaci výrobků Dermagenetic nemá kůže pouze upravený vzhled, ale začne se měnit.

 

| Dr. Angelos Kanakopoulos:
Přeměna pokožky souvisí s jejím zdravím. Každá buňka má svůj mechanismus na opravu poškození způsobené exogenními a endogenními oxidačními faktory. Náš vědecký tým pracuje na těchto opravných buněčných mechanismech od r. 1990 s cílem vyvinout produkty pro jednotlivé problémy a osoby.

Víme, že tento vývoj není jednoduchý, ale dnes víme o dost více než dříve o autologních mechanismech a enzymatických reakcích, které v buňkách nastávají. Díky tomu umíme jednotlivé buňky ovlivnit a přeprogramovat.

Tyto vědecké poznatky používáme při vývoji a výrobě našich produktů v 5 různých továrnách po světě (Řecko, Francie, USA, Španělsko a Dánsko).

Všechny produkty jsou formulované a navržené individuálně. Vytváříme formule, které fungují ruku v ruce s buněčnou autologní schopností a které dokáží odvrátit buněčné poškození způsobené stárnutí pro každého jedince individuálně.

Díky posledním vědeckým úspěchům vytváříme produkty zítřka.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz