Dermagenetic - LIPO 10 x 10ml

Bestseller
Značka: Dermagenetic
13 440 Kč
Skladem

Anticelulitidní, lipolytické a anti-radikální účinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anticelulitidní, lipolytické a anti-radikální účinky

Způsob aplikace:
Použijte na cílenou oblast s elektroforézou frakčních terapií, metody Fraxpeel zlepšují biologickou dostupnost pro- duktu.

Kombinace:
Mezorex, RF, Ultrazvuk a další zeštíhlovací protokoly.

Domácí protokoly:
Body toning cream

Ingredience:
Voda, fosfatidylcholin, deoxycholát sodný, karnitin, benzylalkohol, agar, denaturovaný alkohol, propylenglykol dietyleanoát, výtažek z listů artyčoku, hydroxid sodný, výtažek z Gelidium cartilagineum, sh-oligopeptid-2 .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Duchovním otcem Dermagenetic je věděc Dr. Angelos Kanakopoulos, který v této branži působí již několik desítek let.

| Konceptem značky Dermagenetic je to, že zdraví kůže pochází z vnitra. Aktivní látky a vědecky založené složení produktů cílí pod povrch kůže, kde obnovuje její zdraví a po aplikaci výrobků Dermagenetic nemá kůže pouze upravený vzhled, ale začne se měnit.

 

| Dr. Angelos Kanakopoulos:
Přeměna pokožky souvisí s jejím zdravím. Každá buňka má svůj mechanismus na opravu poškození způsobené exogenními a endogenními oxidačními faktory. Náš vědecký tým pracuje na těchto opravných buněčných mechanismech od r. 1990 s cílem vyvinout produkty pro jednotlivé problémy a osoby.

Víme, že tento vývoj není jednoduchý, ale dnes víme o dost více než dříve o autologních mechanismech a enzymatických reakcích, které v buňkách nastávají. Díky tomu umíme jednotlivé buňky ovlivnit a přeprogramovat.

Tyto vědecké poznatky používáme při vývoji a výrobě našich produktů v 5 různých továrnách po světě (Řecko, Francie, USA, Španělsko a Dánsko).

Všechny produkty jsou formulované a navržené individuálně. Vytváříme formule, které fungují ruku v ruce s buněčnou autologní schopností a které dokáží odvrátit buněčné poškození způsobené stárnutí pro každého jedince individuálně.

Díky posledním vědeckým úspěchům vytváříme produkty zítřka.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz