Juliette Armand - FAT & CELLULITE 25ml

8 000 Kč 320 Kč / 1 ml
Skladem

Indikace: Celulitida, zadržování vody, ztráta pevnosti a pružnosti, lokální tuk.

Balení: 5x 5ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŮSOBENÍ:
Řízení celulitidy, lipolýzy, detoxikace, vypnutí.

POPIS:
Koktejl účinných látek, které působí v synergii proti lokálnímu tuku, celulitidy a volné kůži.

Koktejl obsahuje biogenní kofein, artyčok, L-karnitin a 4 biomimetické peptidy (oligopeptid-51, -61, dekapeptid-4, tripeptid-41).

Βiοgenní kofein podporuje hydrolýzu triglyceridů k volným mastným kyselinám a glycerolu, redukuje tukové zásobníky.
Artyčokový extrakt se používá při detoxikaci (léčbě závislosti) , snížení otoků a léčení celulitidy.

L-karnitin je aminokyselina, která podporuje přenos lipidů z cytoplazmy do mitochondrií,
kde jsou degradovány na mastné kyseliny, čímž se aktivuje látková výměna.

Tripeptid-41 snižuje ukládání tuku v tukových buňkách a podporuje proces lipolýzy.

Dekapeptid-4 a oligopeptid-61 zvyšují pružnost a remodelaci kůže tím, že zvyšují produkci kolagenu a elastinu.

Kromě toho Oligopeptide-41, -51 a -61 působí jako "aktivátory" zvyšující celkovou aktivitu koktejlu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz