Dermagenetic MELA 10 x 5ml

11 140 Kč
Skladem

Zesvětluje pokožku za použití antioxidantů a růstového faktoru. Zvyšuje elasticitu pokožky a její hydrataci, ob- novuje zdraví pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zesvětluje pokožku za použití antioxidantů a růstového faktoru. Zvyšuje elasticitu pokožky a její hydrataci, ob- novuje zdraví pokožky.

Způsob aplikace:
Dle kožních protokolů s metodou Fraxpeel, Zlomkového RF, elektroforézou a další nedráždící techniky, 2,5 ml na ošetření.

Kombinace:
• Botulinový toxin typu A
• Výplně
• Po peelingovém ošetření
• Mezorex, RF, frakční laserová revitalizace pokožky

Domácí protokoly:
Vit C Plus – ráno
Enriched Serum – večer
Brightening Forte Gel (ráno, večer)

Ingredience:
Voda, kyselina etyl-askorbová, alfa-arbutin, výtažek z čirůvky větší, výtažek z lékořice lysé, výtažek z kořene z lékořice uralské, oligopeptid-34, glutation, bikarbonát sodný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Duchovním otcem Dermagenetic je věděc Dr. Angelos Kanakopoulos, který v této branži působí již několik desítek let.

| Konceptem značky Dermagenetic je to, že zdraví kůže pochází z vnitra. Aktivní látky a vědecky založené složení produktů cílí pod povrch kůže, kde obnovuje její zdraví a po aplikaci výrobků Dermagenetic nemá kůže pouze upravený vzhled, ale začne se měnit.

 

| Dr. Angelos Kanakopoulos:
Přeměna pokožky souvisí s jejím zdravím. Každá buňka má svůj mechanismus na opravu poškození způsobené exogenními a endogenními oxidačními faktory. Náš vědecký tým pracuje na těchto opravných buněčných mechanismech od r. 1990 s cílem vyvinout produkty pro jednotlivé problémy a osoby.

Víme, že tento vývoj není jednoduchý, ale dnes víme o dost více než dříve o autologních mechanismech a enzymatických reakcích, které v buňkách nastávají. Díky tomu umíme jednotlivé buňky ovlivnit a přeprogramovat.

Tyto vědecké poznatky používáme při vývoji a výrobě našich produktů v 5 různých továrnách po světě (Řecko, Francie, USA, Španělsko a Dánsko).

Všechny produkty jsou formulované a navržené individuálně. Vytváříme formule, které fungují ruku v ruce s buněčnou autologní schopností a které dokáží odvrátit buněčné poškození způsobené stárnutí pro každého jedince individuálně.

Díky posledním vědeckým úspěchům vytváříme produkty zítřka.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz