Juliette Armand - BRIGHTENING 25ml

7 000 Kč
Dočasně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Indikace: Nejednotný barevný tón pleti, hyperpigmentace, stařecké skvrny, foto-stárnutí,matná pleť.

Balení: 5x 5ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŮSOBENÍ:
Rozjasnění, jas, jednotný barevný tón.

POPIS:
Koktejl účinných látek, které působí v synergii tak, aby se "vybělila" kůže a vytvořila stejnoměrnou barvu pokožky.

Koktejl zahrnuje 3 biomimetické peptidy (oligopeptid-34, -51, -58), vitamín C (AA2G) a a-Arbutin.

Peptidy působí jako poslové díky jejich vazbám ke specifickým buněčným receptorům, s cílem poskytnout příkazy pro plnění procesů.

Konkrétně, oligopeptid-34 snižuje tvorbu melaninu, účinnek tyrozinázy v melanocytech, stejně jako přenos melanosomů na nové keratinocyty.

Oligopeptid-51 "Odbarvuje" pihy a skvrny, zvyšuje hladinu vlhkosti a vytváří jednotný barevný tón pleti.

Oligopeptid-58 chrání pleť před sluncem, redukuje skvrny a rovnoměrně '' bělí pokožku.

Kromě toho, Oligopeptide-34 a -51 působí jako "aktivátory" zvyšující celkovou aktivitu koktejlu.

Účinek peptidů je zvýšen přítomností AA2G což přispívá k potlačení tvorby melaninu v melanocytech, protože degraduje stávající granule a zpomaluje tvorbu nových melaninových granulí na kůži.

A konečně, a-Arbutin "blokuje" biosyntézu melaninu v epidermis tím, že potlačuje enzymatickou oxidaci tyrosin a Dopa, které poskytují jednotnou barvu pleti a lokální snižování pih a skvrn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz