Juliette Armand - BIO-CELLULOSE MASK 1ks ( 30ml)

Novinka Aesthetish Awards Winner
269 Kč
Skladem

Hydratační maska ​​vyrobená z jemných celulózových vláken, která uklidňuje i nejvíce podrážděnou pokožku. Nabízí okamžitou hydrataci, pocit ochlazení a úlevu pro podrážděnou pokožku a lze ji zcela přizpůsobit tvaru obličeje.

Její vysoká biokompatibilita okamžitě a rovnoměrně snižuje pocit zánětu a erytému na pokožce. Její složení pochází z kokosové vody a je obohaceno o kyselinu hyaluronovou, kolagen, peptidy, ceramidy v kombinaci s uklidňujícími a protizánětlivými přísadami.

Ideální pro použití po: Mezoterapii nebo chemickém peelingu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKTIVNÍ SLOŽKY: HYALURONIC ACID, COLLAGEN, MATRIXYL 3000, CERAMIDE, SQUALANE, ALOE VERA, ALLANTOIN, OLIVE OIL

Působení: Biocelulozová maska jejíž vysoká biokompatibilita okamžitě a rovnoměrně snižuje pocit zánětu a erytému na pokožce. Její složení pochází z kokosové vody a je obohaceno o kyselinu hyaluronovou, kolagen, peptidy, ceramidy v kombinaci s uklidňujícími a protizánětlivými přísadami.

Použití: Použití masky vyžaduje důkladné očištění pokožky před aplikací. Vyjměte masku ze sáčku a rozložte ji. Nejprve odstraňte ochranný materiál na jedné straně a naneste masku na obličej, oči a nos podle stávajících zářezů. Poté odstraňte druhou ochrannou gázu. Nechejte to 15 až 20 minut a vyjměte. Jemně vmasírujte zbývající množství do pokožky, dokud se nevstřebá.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MEZOTERAPIE
Typ pleti: Citlivá - podrážděná
Účinek: Hydratace, Zklidnění, Protizánětlivý
Klíčová ingredience: Aloe vera, Kyselina hyaluronová, Matrixyl, Ceramid, Collagen, Squalane
Typ produktu: Maska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz