Juliette Armand LACTIC ACID 50%

1 255 Kč
Skladem

Indikace: Citlivá a suchá kůže, melasma, keratóza, vrásky, akné, rosacea, photoageing.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŮSOBENÍ:
Mírný keratolytický efekt, hydratace, regenerace kožních buněk, redukce jemných linek.

POPIS:
Kyselina mléčná je alfa hydroxy kyselina, který je získávána z mléka. V důsledku její relativně vyšší molekulové hmotnosti je její keratolytický účinek mírnější než u kyseliny glykolové, čímž se zabraňuje podráždění kůže.

Při aplikaci štěpí kyselina mléčná vazby mezi keratinocyty na vnější vrstvy, tím se zmenšují a dochází k postupné regeneraci. To má za následek mírnou, ale účinnou exfoliaci rohové vrstvy a současnou regeneraci buněk.

Stimuluje tvorbu kolagenu a glykosaminoglykanů, které tvoří mezibuněčný materiál. Další výhodou, kterou kyselina mléčná má, je přirozená hydratace pokožky. Výsledkem tohoto účinku je zvýšení tvorby ceramidů, čímž se zlepšuje funkce keratinové bariéry.

Kombinace mírné exfoliace, regenerace a hydratace, které poskytují ideální peelingová ošetření pro citlivou a dehydrovanou pokožku, je dobrou volbou pro pokožku, která poprvé podstupuje ošetření chemickým peelingem. Koncentrace 50% kyseliny mléčnév kombinaci s pH vede k cílené účinnosti a způsobu léčby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz