GREEN ARGILE MASK 5ml

Čistící, exfoliační maska pro smíšenou, mastnou a aknózní pokožku.

Skladem
Značka: Juliette Armand
50 Kč
Kategorie: VZORKY

AKTIVNÍ SLOŽKY: ZELENÝ JÍL, PERLIT, VÝTAŽEK Z JITROCELE, VÝTAŽEK Z CITRONU, VÝTAŽEK Z OKURKY, VÝTAŽEK Z VILÍNU, ALANTOIN

Působení: Maska a exfoliátor v jednom, která v sobě kombinuje zelený jíl s granulemi perlitu, jež odstraňují polutanty a odumřelé kožní buňky z pokožky. Je obohacena výtažky z citronu, okurky a heřmánku, které poskytují hydratační a zvláčňující účinky a zlepšují texturu a tón pleti. Obsahuje také výtažek z plantýnu, který je známý pro své protizánětlivé, hojivé a antioxidační schopnosti. Dramaticky zlepšuje pružnost pokožky a zvyšuje její celistvost.

Použití: Naneste silnější vrstvu, nechte částečně zaschnout, jemně vmasírujte a poté odstraňte vodou.

Vhodné pro typy pokožky: smíšená, normální, mastná

Věk: 15+

 

Zelený jíl – je minerálního původu a obsahuje křemík, vápník, železo, hořčík, draslík a další minerální látky, má výrazné čistící a remineralizační schopnosti, pomáhá proti tvorbě vrásek i při léčbě různých kožních nemocí (akné, dermatitida, růžovka, strie, celulitida apod.), vysušuje  pokožku více  než ostatní druhy jílu

Perlit – přírodní minerál, jehož nejcharakterističtější vlastností je, že dokáže absorbovat případný maz a díky velmi jemným a lehkým abrazivním částečkám je ideální na peeling.

Výtažek z jitrocele – je známý již po staletí pro své protizánětlivé, antioxidační a léčivé účinky, snižuje zarudnutí kůže způsobené UVB zářením, maska obsahuje nejúčinnější látku z jitrocele - protizánětlivý aukubin

Výtažek z okurky – skvělé účinky tonizační, vypínající, liftingové a zanechává na pleti dlouhotrvající pocit svěžesti, je znám svými stahujícími účinky na rozšířené póry

Výtažek z citronu – má exfoliační a adstringentní účinky, prevence stárnutí– skvělé účinky tonizační, vypínající, liftingové a zanechává na pleti dlouhotrvající pocit svěžesti, je znám svými stahujícími účinky na rozšířené póry

Výtažek z Vilínu (Hamamelis) -   díky obsahu taninů, těkavých olejů, organických kyselin a flavonoidů má protizánětlivé, antioxidační, antiseptické a stahující vlastnosti, Vilín se využívá zejména zevně k ošetření lokálního zánětu, povrchových zranění, opařené a popraskané kůže, omrzlin a slunečních popálenin,  zvyšuje odolnost kapilár, příznivě působí na ekzémy, akné a lupénku. Japonské studie potvrzují, že Hamamelitanin váže volné radikály a tím působí proti stárnutí vlivem fotoageingu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Juliette Armand byla založena v roce 1992, kdy se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou rozhodli vstoupit do kosmetického průmyslu, aby mohli neustále vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při jejich práci v laboratoři. A takto vznikla profesionální kosmetika pro péči o pleť – Juliette Armand, aby uvedla na trh inovativní kosmetiku, založenou na vědeckém výzkumu.

| Naše profesní cesta
Naše práce se soustředila na získávání nových receptur o maximální účinnosti tak, abychom zároveň splňovali vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

| Naše mezinárodní povědomí
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech ve více než 30 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí, boj s časem a zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand