MicroRoller 0,25 mm

760 Kč 760 Kč / 1 ks
Skladem

Derma váleček Juliette Armand 200 jehliček (0,25 ) s jehličkami z lékařské oceli pomáhá redukovat vrásky, strie a jizvy po akné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dostaňte účinné látky přímo do kůže

Derma váleček Juliette Armand 200 jehliček (0,25 ) s jehličkami z lékařské oceli pomáhá redukovat vrásky, strie a jizvy po akné. Touto procedurou nastartujete okamžitý proces hloubkové regenerace a obnovy tkáně. Pravidelným používáním docílíte pevnější a pružnější pleti bez vrásek, strií a atrofických jizviček po akné. Nebojte se ho vyzkoušet, na pleti uvidíte rozdíl již po několika týdnech. Tato kosmetická pomůcka je inspirována a ověřena procedurami v kosmetických salonech.

Neinvazivní, ale intenzivní omlazení

Rolování pokožky pomocí derma válečku zároveň představuje neinvazivní postup omlazení pleti, který významně podporuje produkci kolagenu a elastinu v kůži a navyšuje regenerační schopnosti pokožky. Ta je tak schopna sama redukovat jemné vrásky a rýhy. Po pravidelném používání vypadá pokožka mladší, dochází ke stažení rozšířených pórů a zlepšení tónu pleti.

Zlepší vzhled pleti

– Několikanásobně navyšuje průnik aktivních látek do pokožky na místa, kde mají působit
– Účinně napomáhá redukci vrásek a rýh
– Zlepšuje zahlazení jizev, speciálně jizev po akné
– Podporuje redukci pigmentových skvrn
– Napomáhá stažení rozšířených pórů a zlepšení tónu pleti
– Navyšuje regenerační schopnosti pokožky

Jak používat dermaváleček?

– Očistěte si pokožku a umyjte ji vodou, pak osušte.
– Volitelně použijte lokální anestetikum.
– Před samotným rolováním si vizuálně rozdělte cílovou oblast na části (v případě obličeje: čelo, levá tvář, pravá tvář, nos, brada).
– Abyste získali jednotný výsledek, je důležité aplikovat MIKRO-ROLLER rovnoměrně a držet se níže uvedených pokynů:

– Znehybněte kůži jednou rukou a aplikujte MICROROLLER druhou rukou za pomoci neustálých horizontálních, vertikálních a diagonálních pohybů (4krát v každém směru), abyste dosáhli jednotného roz- dělení v cestičkách/kanálcích a absorp- ce produktu. Když dosáhnete hranice oblasti aplikace, jemně nadzvedněte přístroj a použijte jej opačným a lehce šikmým směrem atd.
– Provádějte proceduru podle diagramů (viz Diagram, předchozí strana)
– Pro bezpečný výsledek nevyvíjejte na válec přehnaný tlak. Je důležité vyvinout tlak vertikálně, abyste předešli poraněním.

diagram

– Naneste dostatečné množství produktu séra
– Naneste dostatečné množství produktu AMESON MESOTHERAPY-AFTER: Calming Bliss nebo Repair gel
– Po použití opláchněte váleček studenou převařenou studenouvodou, abyste odstranili případné částečky kůže.

Nechte pleť na ošetření přivyknout

– Zpočátku používejte 1-2 x týdně, aby si pokožka zvykla. Postupně navyšujte frekvenci použití. Nepoužívejte dermaváleček častěji než 1x denně.
– Používejte vždy večer.
– Dermaroller by měl být vyměněn po 3-6 měsících v závislosti na frekvenci používání.

Čistěte po každém použití!

– Nejdříve očistěte váleček převařenou studenou vodou.
– Poté na váleček nastříkejte  desinfekci – např. Cutasept
– Nechte volně uschnout a poté uložte do obalu.

Kdy derma váleček nepoužívat?

– Máte-li keloidní jizvy v anamnéze
– Máte-li Herpes simplex nebo Herpes labialis v anamnéze
– Při poškození kůže
– Při infekci kůže
– Při bradavicích, nádorech kůže, solární keratóze
– Podstupujete-li antikoagulační léčbu, chemoterapii, radioterapii
– Užíváte-li vysoké dávky kortikosteroidů a orálních retinoidů
– Máte-li Diabetes mellitus v anamnéze
– V těhotenství a při kojení

Čtěte více: https://www.ja.cz/blog/dermavalecek-v-otazkach-a-odpovedich

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 4.3.2020
Absolutně splnil očekávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz