Juliette Armand SCHEMA THERAPY KIT

Nemusíte se uchýlit k liposukci!

Již jste slyšeli, že plastický zákrok dokáže odstranit lokálně nahromaděný tuk.
Je na čase, abyste se dozvěděli o nejnovějším přírodním průlomu v kosmetologii phytopeeling s blokátory A2, které slibují lipolýzu.

Za pomoci sil vašich vlastních buněk…

Skladem
Značka: Juliette Armand
9 000 Kč 9 000 Kč / 1 ks
Kategorie: SKIN BOOSTERS

Vaše schůzka s plastickým chirurgem bude odložena…

Již jste slyšeli, že plastický zákrok dokáže odstranit lokálně nahromaděný tuk.
Je na čase, abyste se dozvěděli o nejnovějším přírodním průlomu v kosmetologii phytopeeling s blokátory A2, které slibují lipolýzu.

Za pomoci sil vašich vlastních buněk…


AKTIVNÍ SLOŽKY: PHYTOPEELING, A2 BLOKÁTORY, AMARASHAPE, CELLUPLEX, ACTISCULPT, KYSELINA MLÉČNÁ, PANTHENOL

ÚČINKY: Schema Therapy je komplexní terapie, která aktivuje lipolýzu a bojuje s lokálně nahromaděným tukem a celulitidou. Směs bylinek SPONGILLA LACUSTRIS, SPONGILLA FRAGILIS (LEIDY), EPHYDATIA FLUVIATILIS, hrají opět důležitou roli s jejím dalším účinkem - lipolýzou. Tato směs v kombinaci se složkou A2 BLOKÁTORY přispívá k aktivaci složitého procesu v lidském organismu - lipolýzy. Schema Therapy je založená na PH. Technologie A2.

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE
O technologii PH.A2

V lidském těle se tuky (triglyceridy) hromadí v tukové tkáni. Jejich metabolický proces je regulován hormony. Hormon efedrin (adrenalin) je aktivátorem spalování tuku. Efedrin v kombinaci s receptorem, který se nachází na povrchu adipocytů (adrenergní receptor) vedou k produkci druhého nosiče: kruhové AMP (cAMP), který aktivuje enzymy lipázy a transformuje neutrální tuk do tří mastných kyselin a glycerinů. Volné mastné kyseliny končí v krevním oběhu a vyrábí energii.
Když je tento proces přerušen, lokální tuk se začne hromadit, což nemůže být zredukováno změnou stravovacích návyků nebo cvičením.

Enzym photosphodiesterase zpomaluje proces lipolýzy, který zasahuje do kruhové AMP a tím zabraňuje aktivaci lipázy. Tento proces je také zpomalen samotným organismem skrz aktivaci A2 receptorů. Můžou za to právě A2 receptory, a nikoliv adrenergní receptory, které blokují adrenalin, což má za následek narušení lipolýzy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Zpět do obchodu