OPSIS THERAPY KIT

Nemusíte se uchýlit k blefaroplastice!

Již jste slyšeli, že blefaroplastika (operace horního víčka), je estetický zákrok, který „otevře“ pohled a propůjčí obličeji mladistvý výraz.

Je na čase se dozvědět o nejnovějším průlomu v kosmetologii, který se vypořádá s konturou očí bez jakéhokoliv chirurgického zásahu s prokazatelnými účinky.

Za pomocí sil vašich buněk…

Skladem
Značka: Juliette Armand
6 900 Kč
Kategorie: SKIN BOOSTERS
Opsis Therapy Box with products 850
Bestseller

Vaše schůzka s plastickým chirurgem bude odložena…

Již jste slyšeli, že blefaroplastika (operace horního víčka), je estetický zákrok, který „otevře“ pohled a propůjčí obličeji mladistvý výraz.

Je na čase se dozvědět o nejnovějším průlomu v kosmetologii, který se vypořádá s konturou očí bez jakéhokoliv chirurgického zásahu s prokazatelnými účinky.

Za pomocí sil vašich buněk…

AKTIVNÍ SLOŽKY: EYE ANTITOX ™, EUK-134, MDI COMPLEX, EYELISS, DERMAXYL, VITAMIN E, MOŘSKÝ KOLAGEN, VENUCEAN, CALMOSENSINE, AVOKÁDOVÝ OLEJ, MATRIXYL 3000, VITAMÍNOVÝ KOMPLEX ECF, MW HYALURONÁT SODNÝ.

ÚČINKY: Opsis Therapy je specifická terapie pro konturu očí odrazující vrásky a tmavé kruhy. Zároveň bojuje proti otokům a dehydrataci tím, že aktivuje a posiluje přírodní funkci buněk v citlivém okolí očí. Pohled tak získá hloubku a půvab, který bude odrážet vaši životní náladu. Opsis Therapy je založena na nejmodernější technologii EYE ANTITOX ™.

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE
O technologii EYE ANTITOX ™

Technologie EYE ANTITOX ™ je silný koktejl antioxidantů nové generace.
Technologie EYE ANTITOX ™ se vyvíjí a specializuje výhradně na problémy a zranitelnost v okolí očí. Účinek EYE ANTITOX ™ je založen na synergii aktiv- ních antioxidantů, protizánětlivých, odvodňujících, rozjasňujících a proti-stárnoucích novogeneračních složkách, které se specializují na okolí očí.

Účinky technologie EYE ANTITOX ™ jsou:

  • Prevence poškození DNA
  • Opravuje DNA
  • Proti-dráždivý (předchází podráždění a kožním nemocem)
  • Proti-znečišťující (ochraňuje před environmentál- ním znečištěním)
  • Proti-stárnoucí (předchází a ošetřuje stárnutí)
  • Rozjasňující a zesvětlující (bojuje s tmavými kruhy a rozjasňuje pokožku)
  • Proti otokům (odlehčuje edémy a otoky)

DOPORUČENÍ: V boji proti tmavým kruhům, otokům, pokleslé pokožce, vráskám a jemným mimickým linkám v kontuře oblasti očí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení