Juliette Armand OPSIS THERAPY KIT

Bestseller
8 000 Kč
Skladem

Nemusíte se uchýlit k blefaroplastice!

Již jste slyšeli, že blefaroplastika (operace horního víčka), je estetický zákrok, který „otevře“ pohled a propůjčí obličeji mladistvý výraz.

Je na čase se dozvědět o nejnovějším průlomu v kosmetologii, který se vypořádá s konturou očí bez jakéhokoliv chirurgického zásahu s prokazatelnými účinky.

Za pomocí sil vašich buněk…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaše schůzka s plastickým chirurgem bude odložena…

Již jste slyšeli, že blefaroplastika (operace horního víčka), je estetický zákrok, který „otevře“ pohled a propůjčí obličeji mladistvý výraz.

Je na čase se dozvědět o nejnovějším průlomu v kosmetologii, který se vypořádá s konturou očí bez jakéhokoliv chirurgického zásahu s prokazatelnými účinky.

Za pomocí sil vašich buněk…

AKTIVNÍ SLOŽKY: EYE ANTITOX ™, EUK-134, MDI COMPLEX, EYELISS, DERMAXYL, VITAMIN E, MOŘSKÝ KOLAGEN, VENUCEAN, CALMOSENSINE, AVOKÁDOVÝ OLEJ, MATRIXYL 3000, VITAMÍNOVÝ KOMPLEX ECF, MW HYALURONÁT SODNÝ.

ÚČINKY: Opsis Therapy je specifická terapie pro konturu očí odrazující vrásky a tmavé kruhy. Zároveň bojuje proti otokům a dehydrataci tím, že aktivuje a posiluje přírodní funkci buněk v citlivém okolí očí. Pohled tak získá hloubku a půvab, který bude odrážet vaši životní náladu. Opsis Therapy je založena na nejmodernější technologii EYE ANTITOX ™.

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE
O technologii EYE ANTITOX ™

Technologie EYE ANTITOX ™ je silný koktejl antioxidantů nové generace.
Technologie EYE ANTITOX ™ se vyvíjí a specializuje výhradně na problémy a zranitelnost v okolí očí. Účinek EYE ANTITOX ™ je založen na synergii aktiv- ních antioxidantů, protizánětlivých, odvodňujících, rozjasňujících a proti-stárnoucích novogeneračních složkách, které se specializují na okolí očí.

Účinky technologie EYE ANTITOX ™ jsou:

  • Prevence poškození DNA
  • Opravuje DNA
  • Proti-dráždivý (předchází podráždění a kožním nemocem)
  • Proti-znečišťující (ochraňuje před environmentál- ním znečištěním)
  • Proti-stárnoucí (předchází a ošetřuje stárnutí)
  • Rozjasňující a zesvětlující (bojuje s tmavými kruhy a rozjasňuje pokožku)
  • Proti otokům (odlehčuje edémy a otoky)

DOPORUČENÍ: V boji proti tmavým kruhům, otokům, pokleslé pokožce, vráskám a jemným mimickým linkám v kontuře oblasti očí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz