Apocalypsis Set

Set Apocalypsis je určen pro obnovu a regeneraci pleti. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky, hojí skvrny po akné a obnovuje sjednocení a zdraví pleti.

Skladem
Značka: Juliette Armand
3 330 Kč –20 % 2 664 Kč
Kategorie: SKIN BOOSTERS
Apocalypsis set 850
ZdarmaZdarma 3 330 Kč –20 %

Set obsahuje :

Apocalypsis REJUVENATING CREAM 50ml

AKTIVNÍ SLOŽKY: MALUS DOMESTICA, KELIFLUO, A-BISABOLOL, DERMONECTIN, DRIELINE, PENTAVITIN, PANTHENOL, BAMBUCKÉ MÁSLO

Působení: Silný anaplastický, hojící krém. Posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky, hojí skvrny a obnovuje sjednocení pleti. Zvyšuje hydrataci a pružnost pokožky a předchází jejímu stárnutí.  Pro intenzivní buněčnou regeneraci a jako podpora hojení po phytopeelingu, v prevenci proti-stárnutí a diskoloraci. Také se doporučuje jako silný, hojící a regenerační přípravek.

Použití: Aplikujte po nanesení séra, jemně vmasírujte, ráno a večer.

Vhodné pro typy pokožky: normální, smíšená, suchá

 

Apocalypsis REJUVENATING Gel 30ml

AKTIVNÍ SLOŽKY: KELIFLUO, PANTHENOL, DRIELINE, DERMONECTIN, PENTAVITIN

Působení: Gel, který přímo aktivuje proces buněčné regenerace, zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky, hojí skvrny po akné a obnovuje sjednocení a zdraví pleti. Pro intenzivní buněčnou regeneraci a hojení po phytopeelingu v případech akné a mastné pokožky. Také se doporučuje jako silný, hojící a regenerační přípravek.

Použití: Naneste na vyčištěnou pleť a jemně vmasírujte. Následně se může nanést krém.

Vhodné pro typy pokožky: mastná, smíšená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PN Avatar autora | 6.10.2020
Dobrý den, s produkty jsem velmi spokojena. Nevýhodou bych poznačila balení krému JA Skin Boosters Apocalypsis Cream, kde způsob vysvětlení na otevření krému není vůbec viditelně označen. Pak se mohou stávat nešťastné náhody, že polovina krému skončí na stropě.
AJ Avatar autora Administrator Zuzana JA.CZ (Administrátor) 6.10.2020
Dobrý den, děkujeme za Vaše klané hodnocení. Na základě Vašeho postřehu jsme přidali ke všem krémům SkinBoosters obrázek - s návodem ohledně používání krému, aby se zákazníkům takováto nehoda nestávala.

Společnost Juliette Armand byla založena v roce 1992, kdy se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou rozhodli vstoupit do kosmetického průmyslu, aby mohli neustále vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při jejich práci v laboratoři. A takto vznikla profesionální kosmetika pro péči o pleť – Juliette Armand, aby uvedla na trh inovativní kosmetiku, založenou na vědeckém výzkumu.

| Naše profesní cesta
Naše práce se soustředila na získávání nových receptur o maximální účinnosti tak, abychom zároveň splňovali vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

| Naše mezinárodní povědomí
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech ve více než 30 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí, boj s časem a zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand