VITALITY DRY OIL 20ml

Omlazující suchý olej pro všechny typy pokožky.

Skladem
Značka: Juliette Armand
890 Kč –15 % 759 Kč
Kategorie: Sérum
Vitality Dry Oil 20ml 850
Akce Novinka
890 Kč –15 %

AKTIVNÍ SLOŽKY: HROZNOVÝ OLEJ 1 %, INCA OMEGA OLEJ (Ω3-Ω6-Ω9-TOKOFEROL) 1 %, VITAMÍN E 1 %, AVOKÁDOVÝ OLEJ 1 %, SKVALEN 1 %, OLIVOVÝ OLEJ 1 %, MAKADAMOVÝ OLEJ 1 %, ARNIKOVÝ OLEJ 1 %, LEVANDULOVÝ OLEJ 1 %, SLÉZOVÝ OLEJ 1 %, JITROCELOVÝ OLEJ 1 %, ŠALVĚJOVÝ OLEJ 1 %

Působení: Sérum hydratuje, osvěžuje a vyživuje pokožku. Jedná se okombvinaci olejů bohatých na Ω3-Ω6-Ω9 mastné kyseliny, tokoferoly, fytosteroly a flavonoidy s mnohonásobnými účinky. Zlepšuje funkci kožní bariéry a redukuje transdermální úbytek vody. Ochraňuje buněčnou membránu a předchází poškození DNA pokožky. Redukuje citlivost pokožky a zlepšuje její mikrocirkulaci. Má suchou texturu a nezanechává po sobě mastné stopy. Je doporučeno k použití po nanesení séra a před nanesením krému anebo jen samotné.

Použití: Naneste malé množství na čistou pokožku a vmasírujte do úplného vstřebání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Juliette Armand byla založena v roce 1992, kdy se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou rozhodli vstoupit do kosmetického průmyslu, aby mohli neustále vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při jejich práci v laboratoři. A takto vznikla profesionální kosmetika pro péči o pleť – Juliette Armand, aby uvedla na trh inovativní kosmetiku, založenou na vědeckém výzkumu.

| Naše profesní cesta
Naše práce se soustředila na získávání nových receptur o maximální účinnosti tak, abychom zároveň splňovali vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

| Naše mezinárodní povědomí
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech ve více než 30 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí, boj s časem a zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand