BRIGHTENING SERUM 20ml

Sérum poskytující rozjasnění a zářivost a je vhodné pro pokožku s nadměrnou pigmentací a skvrnami.

Skladem
Značka: Juliette Armand
1 420 Kč
Kategorie: Sérum

AKTIVNÍ SLOŽKY: ASYNTRA, VÝTAŽEK ŠŤOVÍKU, KYSELINA ASKORBOVÁ (TYROSTAT), VÝTAŽEK Z LÉKOŘICE, KYSELINA FYTOVÁ, KYSELINA GALLOVÁ, A-BISABOLOL

Působení: Sérum obsahující ingredience jako jsou Asyntra, kyselina gallová, kyselina fytová, vitamín C, šťovík a lékořice, které poskytují pokožce sjednocený tón. Synergický účinek těchto složek je zaměřen jak na inhibici enzymu tyrozinázy, který je zodpovědný za produkci melaninu, tak na zvýšení antioxidačních účinků, jež posilují obranyschopnost buněk před zánětlivými problémy, které způsobují vznik pigmentových skvrn. Redukuje skvrny, pigmentaci a diskoloraci pokožky a pokožka tak znovu získá svůj sjednocený tón a zářivost.

Použití: Naneste malé množství na čistou pleť a vmasírujte do úplného vstřebání. Může se používat po celý den jako prevence.

Vhodné pro typ pleti: S nadměrnou pigmentací a skvrnami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 28.5.2020
Super aplikace pipetkou, projasňuje pleť po pár dnech používání

Společnost Juliette Armand byla založena v roce 1992, kdy se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou rozhodli vstoupit do kosmetického průmyslu, aby mohli neustále vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při jejich práci v laboratoři. A takto vznikla profesionální kosmetika pro péči o pleť – Juliette Armand, aby uvedla na trh inovativní kosmetiku, založenou na vědeckém výzkumu.

| Naše profesní cesta
Naše práce se soustředila na získávání nových receptur o maximální účinnosti tak, abychom zároveň splňovali vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

| Naše mezinárodní povědomí
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech ve více než 30 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí, boj s časem a zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand