SIRTUIN HYALURONIC SERUM 20ml

Hydratační sérum obohaceno s proteinem mládí (Sirtuin), pro všechny typy pokožky.

Skladem
Značka: Juliette Armand
990 Kč
Kategorie: Sérum
SIRTUIN HYALURONIC SERUM 850
Bestseller

AKTIVNÍ SLOŽKY: 5% SIRTUIN, MMW KYSELINA HYALURONOVÁ 0,1%, LMW KYSELINA HYALURONOVÁ 0,1%, XS KYSELINA HYALURONOVÁ 0,1%

Působení: Sérum kombinuje hydratační a zpevňující účinky kyseliny hyaluronové s antiaging účinkem sirtuinu. Kyselina hyaluronová vytváří na povrchu obličeje hydratační film, který snižuje transdermální úbytek vody. Přispívá také k strukturální celistvosti extracelulárního matrixu pokožky a vytváří tak pevnou síť, která podporuje kolagenová a elastinová vlákna. Sirtuin je charakterizován jako gen dlouhověkosti, a to díky jeho mechanismu působení (buňky mají schopnost se „samočistit“). Je doporučeno pro pokožku, která jeví známky předčasného stárnutí a jako prevenční ochrana.

Použití: Naneste malé množství na čistou pleť a vmasírujte do obličeje do úplného vstřebání.

Vhodné pro typy pokožky: Všechny typy pokožky

Věk: 30+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Juliette Armand byla založena v roce 1992, kdy se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou rozhodli vstoupit do kosmetického průmyslu, aby mohli neustále vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při jejich práci v laboratoři. A takto vznikla profesionální kosmetika pro péči o pleť – Juliette Armand, aby uvedla na trh inovativní kosmetiku, založenou na vědeckém výzkumu.

| Naše profesní cesta
Naše práce se soustředila na získávání nových receptur o maximální účinnosti tak, abychom zároveň splňovali vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

| Naše mezinárodní povědomí
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech ve více než 30 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí, boj s časem a zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand