Collagono

Collagono je nejnovější nutriční doplněk stravy pro zlepšení pevnosti a zdraví pokožky zevnitř. Integruje jedinečnou a klinicky prokázanou antiaging složku: Peptan TM hydrolyzovaný kolagen.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Dermagenetic
1 350 Kč
Kategorie: REGENERACE
Položka byla vyprodána…

Collagono je nejnovější nutriční doplněk stravy pro zlepšení pevnosti a zdraví pokožky zevnitř. Integruje jedinečnou a klinicky prokázanou antiaging složku: Peptan TM hydrolyzovaný kolagen.

Collagono bylo vědecky a klinicky prokázáno, že:
• Zlepšuje hydrataci pokožky
• Zlepšuje hebkost pokožky a redukuje výskyt vrásek
• Zabraňuje tvorbě hlubokých vrásek
• Zlepšuje pevnost a elasticitu pokožky

Dodatečně:
• Redukuje bolest kloubů a jejich záněty
• Posilňuje tkáně, tvrdé a měkké
• Ranky se hojí rychleji
• Stimuluje cirkulaci krve
• Pomáhá různým chorobám pokožky jako jsou dermatitida, psoriáza atd.
• Redukuje výskyt celulitidy, vypadávání vlasů atd.

Chuť nápoje je mírně sladkokyselá po grapefruitu.

Dopřeje vaší pokožce, vlasům, nehtům i vašemu tělu tu nejlepší péči.

Doporučení k použití:
Doporučujeme užívat Collagono po dobu 3 měsíců, což je doba, která je potřeba na výměnu kožních buněk ve 2 cyklech. Poté na 1 měsíc s užíváním přestaňte a kůru podle potřeby zopakujte. Pro dosažení optimálních výsledků, užívejte 2 balení denně, každý večer. Vhodné pro osoby starší 22 let.
Nedoporučuje se osobám s alergií na rybí produkty.

Ingredience:
Rybí hydrolyzovaný kolagen, kyselina: citrát sodný, přírodní grapefruitová příchuť s ostatními aromatickými látkami, fruktóza, složky proti stárnutí: uhličitan hořečnatý a oxid křemičitý,
sladidla: sukralóza a acesulfam draselný, barviva: betakaroten, maltodextrin, konopná šťáva.
Obsahuje: rybí kolagen.

Balení obsahuje: 15 pytlíčků x 6g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 3.2.2020
V první řadě oceňuji chuť produktu, která mi nečiní potíž v pokračující konzumaci, jako jsem to měla u jiných výrobců. Po jedné kúře je výsledek znatelný v kvalitě mých nehtů, které jsou pevnější, lůžka jsou zacelená, růst je rychlejší. ( Vrásky ještě neřeším :-) I tato změna v krátkém časovém úseku je pro mě důvod pokračovat dál a těším se, kde Collagono zapůsobí tentokrát ????.

Duchovním otcem Dermagenetic je věděc Dr. Angelos Kanakopoulos, který v této branži působí již několik desítek let.

| Konceptem značky Dermagenetic je to, že zdraví kůže pochází z vnitra. Aktivní látky a vědecky založené složení produktů cílí pod povrch kůže, kde obnovuje její zdraví a po aplikaci výrobků Dermagenetic nemá kůže pouze upravený vzhled, ale začne se měnit.

 

| Dr. Angelos Kanakopoulos:
Přeměna pokožky souvisí s jejím zdravím. Každá buňka má svůj mechanismus na opravu poškození způsobené exogenními a endogenními oxidačními faktory. Náš vědecký tým pracuje na těchto opravných buněčných mechanismech od r. 1990 s cílem vyvinout produkty pro jednotlivé problémy a osoby.

Víme, že tento vývoj není jednoduchý, ale dnes víme o dost více než dříve o autologních mechanismech a enzymatických reakcích, které v buňkách nastávají. Díky tomu umíme jednotlivé buňky ovlivnit a přeprogramovat.

Tyto vědecké poznatky používáme při vývoji a výrobě našich produktů v 5 různých továrnách po světě (Řecko, Francie, USA, Španělsko a Dánsko).

Všechny produkty jsou formulované a navržené individuálně. Vytváříme formule, které fungují ruku v ruce s buněčnou autologní schopností a které dokáží odvrátit buněčné poškození způsobené stárnutí pro každého jedince individuálně.

Díky posledním vědeckým úspěchům vytváříme produkty zítřka.