Juliette Armand - CRYOLIFT GEL 200ml

960 Kč
Skladem

Vysoce účinný kryoterapeutický produkt pro okamžitě viditelné zpevňující výsledky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKTIVNÍ SLOŽKY: MENTOL, PROSVELTYL

Působení: Vysoce účinný kryoterapeutický produkt pro okamžitě viditelné zpevňující výsledky. Obsahuje mořské řasy a mentol, jež v aplikované oblasti vytvářejí pocit chladu. Gel má také antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Výrazně zlepšuje pružnost pokožky a zvyšuje její konzistenci a sjednocení. Doporučuje se používat při programech na snížení tělesné hmotnosti.

Použití: Naneste gel na pokožku a vmasírujte do úplného vstřebání. Pro více intenzivní výsledky, naneste gel na pokožku, jemně vmasírujte do úplného vstřebání, zabalte do vlhké gázy a nechte působit po dobu 15 minut. Ruce si po apliaci produktu na tělo pořádně umyjte vodou! Nesahejte si do očí či jiných sliznic.

Vhodné pro typ pokožky: Pro všechny typy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukce tuku a celulitidy
Typ pleti: Cellulitida, Topický tuk
Účinek: Zpevnění, Redukce celulitidy, Redukce topického tuku
Klíčová ingredience: Mentol
Typ produktu: Gel
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 3.7.2023
Zázrak a spolu s AHA Liposlim Cream úžasný zázrak
5
E Avatar autora | 25.5.2022
DOPORUČUJI ! Okamžitý slibovaný efekt.
5
A Avatar autora | 29.6.2021
U žádných jiných produktů na zpevnění jsem neviděla takový úžasný efekt.
5
M Avatar autora | 17.11.2019
nemá chybu!
5
A Avatar autora | 9.9.2019
Za mě ANO ! Gelova konzistence, chladiva, ale neštípe. Co se týče produktů na formování a zpevňování pokožky, nemá konkurenci v tom, jak skvěle a rychle se vsákne do pokožky, netvoří žádnou druhou vrstvu. Téměř hned po aplikaci vytváří pocit ochlazení. Používám před cvičením na pokožku na partiích, kde se nejvíce ukládá tuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz