CRYOLIFT GEL 200ml

Pokročilý zpevňující gel na tělo, který navozuje pocit chladu

Skladem
Značka: Juliette Armand
1 110 Kč
Kategorie: Redukce tuku a celulitidy
Typ pleti: Cellulitida, Topický tuk
Účinek: Zpevnění, Redukce celulitidy, Redukce topického tuku
Klíčová ingredience: Mentol
Typ produktu: Gel

AKTIVNÍ SLOŽKY: MENTOL, PROSVELTYL

Působení: Vysoce účinný kryoterapeutický produkt pro okamžitě viditelné zpevňující výsledky. Obsahuje mořské řasy a mentol, jež v aplikované oblasti vytvářejí pocit chladu. Gel má také antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Výrazně zlepšuje pružnost pokožky a zvyšuje její konzistenci a sjednocení. Doporučuje se používat při programech na snížení tělesné hmotnosti.

Použití: Naneste gel na pokožku a vmasírujte do úplného vstřebání. Pro více intenzivní výsledky, naneste gel na pokožku, jemně vmasírujte do úplného vstřebání, zabalte do vlhké gázy a nechte působit po dobu 15 minut. Ruce si po apliaci produktu na tělo pořádně umyjte vodou! Nesahejte si do očí či jiných sliznic.

Vhodné pro typ pokožky: Pro všechny typy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 25.5.2022
DOPORUČUJI ! Okamžitý slibovaný efekt.
5
A Avatar autora | 29.6.2021
U žádných jiných produktů na zpevnění jsem neviděla takový úžasný efekt.
5
M Avatar autora | 17.11.2019
nemá chybu!
5
A Avatar autora | 9.9.2019
Za mě ANO ! Gelova konzistence, chladiva, ale neštípe. Co se týče produktů na formování a zpevňování pokožky, nemá konkurenci v tom, jak skvěle a rychle se vsákne do pokožky, netvoří žádnou druhou vrstvu. Téměř hned po aplikaci vytváří pocit ochlazení. Používám před cvičením na pokožku na partiích, kde se nejvíce ukládá tuk.

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži.