CRYOLIFT GEL 200ml

Pokročilý zpevňující gel na tělo, který navozuje pocit chladu

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Značka: Juliette Armand
1 100 Kč
Kategorie: Redukce tuku a celulitidy
Položka byla vyprodána…

AKTIVNÍ SLOŽKY: MENTOL, PROSVELTYL

Působení: Vysoce účinný kryoterapeutický produkt pro okamžitě viditelné zpevňující výsledky. Obsahuje mořské řasy a mentol, jež v aplikované oblasti vytvářejí pocit chladu. Gel má také antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Výrazně zlepšuje pružnost pokožky a zvyšuje její konzistenci a sjednocení. Doporučuje se používat při programech na snížení tělesné hmotnosti.

Použití: Naneste gel na pokožku a vmasírujte do úplného vstřebání. Pro více intenzivní výsledky, naneste gel na pokožku, jemně vmasírujte do úplného vstřebání, zabalte do vlhké gázy a nechte působit po dobu 15 minut. Ruce si po apliaci produktu na tělo pořádně umyjte vodou! Nesahejte si do očí či jiných sliznic.

Vhodné pro typ pokožky: Pro všechny typy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 17.11.2019
nemá chybu!
5
A Avatar autora | 9.9.2019
Za mě ANO ! Gelova konzistence, chladiva, ale neštípe. Co se týče produktů na formování a zpevňování pokožky, nemá konkurenci v tom, jak skvěle a rychle se vsákne do pokožky, netvoří žádnou druhou vrstvu. Téměř hned po aplikaci vytváří pocit ochlazení. Používám před cvičením na pokožku na partiích, kde se nejvíce ukládá tuk.

Společnost Juliette Armand byla založena v roce 1992, kdy se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou rozhodli vstoupit do kosmetického průmyslu, aby mohli neustále vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při jejich práci v laboratoři. A takto vznikla profesionální kosmetika pro péči o pleť – Juliette Armand, aby uvedla na trh inovativní kosmetiku, založenou na vědeckém výzkumu.

| Naše profesní cesta
Naše práce se soustředila na získávání nových receptur o maximální účinnosti tak, abychom zároveň splňovali vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

| Naše mezinárodní povědomí
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech ve více než 30 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí, boj s časem a zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand