Juliette Armand SunFilm KIT ( face & body)

Cestovní sada miniatur produků SunFilm.

Letní nezbytnosti pro Vaši pleť. Ideální na cesty

Skladem
Značka: Juliette Armand
2 020 Kč 505 Kč / 1 ks
Sunfilm The essentials kit with sleeve 850
Novinka

produkty_dotextu

 

SunFilm Essentials KIT obsahuje tyto produkty:

Pre Sun HYDRA PROTECTING GEL 30ml

Hydratuje a chrání pokožku před slunečním zářením. Je obohacen o Provital D3, který obnovuje fyziologii pokožky. Neobsahuje filtry proti slunečnímu záření a je vhodný před použitím opalovacích krému. 

Klíčové ingredience: KELIFLUO, HELIOGUARD, LYCOSOL, MMW HYALURONIC ACID, DRIELINE, PENTAVITIN, PROVITAL D3, MELANOBRONZE, PANTHENOL

 
FACE GEL SPF30 30ml

Bezolejový a lehce zbarvený opalovací krém pro všechny typy pleti. Nabízí široké spektrum sluneční ochrany proti UVA, UVB a infračervenému (IR) záření. Obohacený uklidňujícími a speciálními antioxidanty, zmírňuje podráždění pokožky a chrání pokožku před oxidačním stresem a fotografickým působením.

Klíčové ingredience: EUK-134, VENUCEANE, HELIOGUARD, ANTARON, PANTHENOL, ALOE VERA, TINOSORB S, OCTOCRYLENE, OCTINOXATE, TINOSORB M, TIΟ2, ZNΟ2

IKONY
FACE & BODY CREAM SPF10 50ml

Ochranný krém proti slunečnímu záření, který se snadno vstřebává a je pro všechny typy pokožky.

Nabízí široké spektrum sluneční ochrany proti UVA, UVB a infračervenému (IR) záření. Zesílený prvky specifické akce, zlepšuje přirozený proces opalování a zlepšuje ochranu proti slunci.

Klíčové ingredience: VENUCEANE, ZYMO-TAN COMPLEX, OLIGOIDYNE COMPLEX, ALOE VERA, MALO NOCE, SHEA BUTTER, VITAMIN E, ANTARON, ARGININE, TINOSORB S, OCTOCRYLENE, AVOBENZONE, OCTINOXATE


AFTER SUN HYDRA CALMING CREAM 50ml

Zklidňuje podrážděnou pokožku a chrání ji před záněty způsobenými slunečním zářením. Obnovuje její rovnováhu a intenzivně ji regeneruje a hydratuje.

Klíčové ingredience: METHYL SALICYLATE, WHEAT GERM OIL, ALOE VERA, CENTELLA EXTRACT, EXTRAKT MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO, ALLANTOIN, PANTHENOL, A- BISABOLOL

 

+2 VZORKY ZDARMA
Face Bliss SPF50+ 2ml
Face Velvet SPF50+ 2ml

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 17.6.2021
Super poskládané produkty na dovolenou u moře a chválím balení, které můžete vzít do letadla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Zpět do obchodu