Elios SPF 30 75ml

Hydratační, antioxidační a ochranný krém na opalování, který poskytuje kompletní ochranu pred sluncem (široké spektrum ochrany proti slunečnímu záření a UVA & UVB paprsky).

Skladem
Značka: Dermagenetic
2 000 Kč
elios30 850
ZdarmaZdarma

AKTIVNÍ SLOŽKY: ARGANOVÝ OLEJ, PRÁŠEK Z ALOE PRAVÉ, TREZALKA TECKOVANÁ, OLEJ Z RAKYTNÍKU REŠETLÁKOVÉHO, VÝTAŽEK Z LISTU SENNA ALATA, PANTHENOL, HREBÍCKOVÝ OLEJ, POMERANCOVÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ, TOKOFEROL ACETÁT, RETINOL, NIACINAMD, VÝTAŽEK Z GRANÁTOVÉHO JABLKA, HYDROXID DRASELNÝ.

Působení:

• Poskytuje široké spektrum ochrany pokožky a epidermis proti UVA a UVB paprskům.
• Obsahuje široké spektrum antioxidacních ingrediencí pro silnou antioxidacní ochranu před volnými radikály (arganový olej, olej z rakytníku rešetlákového, hřebíckový olej, pomerančový esenciální olej, tokoferol acetát, retinol, niacinamid, výtažek z granátového jablka), hyperpigmentací pokožky, dehydratací pleti a předčasnému stárnutí.
• Má proti zánětlivé schopnosti, ochranuje buněčnou membránu a DNA kožních buněk, podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky a předchází předčasnému stárnutí a foto stárnutí (prášek z aloe pravé, trezalka tečkovaná, olej z rakytníku rešetlákového, výtažek z listu senna alata, panthenol, niacinamid, výtažek z granátového jablka, hydroxid draselný).
• Redukuje výskyt jemných linek a vrásek, obnovuje hydrataci pokožky a ochraňuje její hydro lipidovou bariéru (prášek z aloe pravé, panthenol, retinol, niacinamid).
• Redukuju nadbytečnou tvorbu kožního mazu – mastný typ pokožky (arganový olej, hrebíckový olej, retinol, pomerancový esenciální olej, tokoferol acetát).
• Nekomedogenní (neucpává póry).
• Ideální pro citlivou pokožku postiženou růžovkou, popraskanými žilkami (pavoucí žilky), foto stárnoucí pokožku.

Použití: Naneste malé množství na čistou pleť a masírujte do úplného vstřebání.

Vhodné pro typ pleti: Vhodné pro všechny typy pokožky a fototypy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Duchovním otcem Dermagenetic je věděc Dr. Angelos Kanakopoulos, který v této branži působí již několik desítek let.

| Konceptem značky Dermagenetic je to, že zdraví kůže pochází z vnitra. Aktivní látky a vědecky založené složení produktů cílí pod povrch kůže, kde obnovuje její zdraví a po aplikaci výrobků Dermagenetic nemá kůže pouze upravený vzhled, ale začne se měnit.

 

| Dr. Angelos Kanakopoulos:
Přeměna pokožky souvisí s jejím zdravím. Každá buňka má svůj mechanismus na opravu poškození způsobené exogenními a endogenními oxidačními faktory. Náš vědecký tým pracuje na těchto opravných buněčných mechanismech od r. 1990 s cílem vyvinout produkty pro jednotlivé problémy a osoby.

Víme, že tento vývoj není jednoduchý, ale dnes víme o dost více než dříve o autologních mechanismech a enzymatických reakcích, které v buňkách nastávají. Díky tomu umíme jednotlivé buňky ovlivnit a přeprogramovat.

Tyto vědecké poznatky používáme při vývoji a výrobě našich produktů v 5 různých továrnách po světě (Řecko, Francie, USA, Španělsko a Dánsko).

Všechny produkty jsou formulované a navržené individuálně. Vytváříme formule, které fungují ruku v ruce s buněčnou autologní schopností a které dokáží odvrátit buněčné poškození způsobené stárnutí pro každého jedince individuálně.

Díky posledním vědeckým úspěchům vytváříme produkty zítřka.