SET DOMÁCÍ MEZOTEPIE

SET OBSAHUJE:
Derma váleček Juliette Armand 200 jehliček s jehličkami 0,25mm z lékařské oceli  + REPAIR GEL 20ml

Dárky: Hyaluronic Acid Serum 1ml & Sun Film Face Bliss 50+ 2ml

 
Skladem
Značka: Juliette Armand
880 Kč
Kategorie: MEZOTERAPIE

Dermaváleček Juliette Armand 200 jehliček ( 0,25) z lékařské oceli.

Dostaňte účinné látky přímo do kůže

Derma váleček Juliette Armand 200 jehliček (0,25 ) s jehličkami z lékařské oceli pomáhá redukovat vrásky, strie a jizvy po akné. Touto procedurou nastartujete okamžitý proces hloubkové regenerace a obnovy tkáně. Pravidelným používáním docílíte pevnější a pružnější pleti bez vrásek, strií a atrofických jizviček po akné. Nebojte se ho vyzkoušet, na pleti uvidíte rozdíl již po několika týdnech. Tato kosmetická pomůcka je inspirována a ověřena procedurami v kosmetických salonech.

Neinvazivní, ale intenzivní omlazení

Rolování pokožky pomocí derma válečku zároveň představuje neinvazivní postup omlazení pleti, který významně podporuje produkci kolagenu a elastinu v kůži a navyšuje regenerační schopnosti pokožky. Ta je tak schopna sama redukovat jemné vrásky a rýhy. Po pravidelném používání vypadá pokožka mladší, dochází ke stažení rozšířených pórů a zlepšení tónu pleti.

Zlepší vzhled pleti

– Několikanásobně navyšuje průnik aktivních látek do pokožky na místa, kde mají působit
– Účinně napomáhá redukci vrásek a rýh
– Zlepšuje zahlazení jizev, speciálně jizev po akné
– Podporuje redukci pigmentových skvrn
– Napomáhá stažení rozšířených pórů a zlepšení tónu pleti
– Navyšuje regenerační schopnosti pokožky

 

Repair gel 20ml

Aktivní složky: Kelifluo 6250, Dermonectin , Pentavitin , Panthenol 

PŮSOBENÍ: Regenerace, omlazení, hydratace. Vhodný po mezoterapii a chemickém peelingu.

Repair Gel je specifický produkt, který má pomoci omladit intenzivně podrážděnou pokožku. Přeměňuje, hydratuje a revitalizuje. Obsahuje KeliFlou 6250, Dermonectin, Pentavitin a Panthenol.

Kelifluo 6250 je složka se silným regeneračním účinkem, vytvoří film na povrchu kůže, drží vlhkost a současně chrání v extrémních podmínkách. Také rychle a efektivně snižuje zarudnutí kůže a podráždění.

Dermonectin je prekurzorem sloučenin fibronektinu, který podporuje migraci epidermálních buněk směrem ke zraněným místům a fibroblastům. V důsledku toho, že má schopnost hojit rány, zvyšuje mechanickou pevnost kůže, hydrataci a pružnost, zatímco ve stejnou dobu redukuje vrásky.

Pentavitin je komplex sacharidů se složením podobným jako rohové vrstvy. Váže se do aminoskupiny lysinu, která je přítomna v keratinu, což vede k silné, dlouhodobé hydrataci.

Panthenol se přeměňuje na kyselinu pantotenovou (vitamin B5). Během kontaktu s pokožkou, což hydratuje tkáň a přispívá k hojení ran, stimuluje rekonstituci epitelu a má protizánětlivé účinky.

Vhodné pro typ pleti: Podráždění a dehydrovaná pokožka.

Neinvazivní, ale intenzivní omlazení

Jak používat dermaváleček?

– Očistěte si pokožku a umyjte ji vodou, pak osušte.
– Volitelně použijte lokální anestetikum.
– Před samotným rolováním si vizuálně rozdělte cílovou oblast na části (v případě obličeje: čelo, levá tvář, pravá tvář, nos, brada).
– Abyste získali jednotný výsledek, je důležité aplikovat MIKRO-ROLLER rovnoměrně a držet se níže uvedených pokynů:

– Znehybněte kůži jednou rukou a aplikujte MICROROLLER druhou rukou za pomoci neustálých horizontálních, vertikálních a diagonálních pohybů (4krát v každém směru), abyste dosáhli jednotného roz- dělení v cestičkách/kanálcích a absorp- ce produktu. Když dosáhnete hranice oblasti aplikace, jemně nadzvedněte přístroj a použijte jej opačným a lehce šikmým směrem atd.
– Provádějte proceduru podle diagramů (viz Diagram, předchozí strana)
– Pro bezpečný výsledek nevyvíjejte na válec přehnaný tlak. Je důležité vyvinout tlak vertikálně, abyste předešli poraněním.

diagram

– Naneste dostatečné množství produktu séra
– Naneste dostatečné množství produktu AMESON MESOTHERAPY-AFTER: Calming Bliss nebo Repair gel
– Po použití opláchněte váleček studenou převařenou studenouvodou, abyste odstranili případné částečky kůže.

Nechte pleť na ošetření přivyknout

– Zpočátku používejte 1-2 x týdně, aby si pokožka zvykla. Postupně navyšujte frekvenci použití. Nepoužívejte dermaváleček častěji než 1x denně.
– Používejte vždy večer.
– Dermaroller by měl být vyměněn po 3-6 měsících v závislosti na frekvenci používání.

Čistěte po každém použití!

– Nejdříve očistěte váleček převařenou studenou vodou.
– Poté na váleček nastříkejte  desinfekci – např. Cutasept
– Nechte volně uschnout a poté uložte do obalu.

Kdy derma váleček nepoužívat?

– Máte-li keloidní jizvy v anamnéze
– Máte-li Herpes simplex nebo Herpes labialis v anamnéze
– Při poškození kůže
– Při infekci kůže
– Při bradavicích, nádorech kůže, solární keratóze
– Podstupujete-li antikoagulační léčbu, chemoterapii, radioterapii
– Užíváte-li vysoké dávky kortikosteroidů a orálních retinoidů
– Máte-li Diabetes mellitus v anamnéze
– V těhotenství a při kojení

Čtěte více: https://www.ja.cz/blog/dermavalecek-v-otazkach-a-odpovedich

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

| Juliette Armand klade nejvyšší důraz na bezpečnost a přestože mnoho našich produktů je vyrobeno z přírodních ingrediencí, jsme si vědomi toho, že to, co je přirozené, nemusí být nutně bezpečné. To je důvod, proč jsme vytvořili rovnováhu mezi přírodními a technologickými produkty. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena kontrolou kvality. Proto si vždy vybíráme přísady a technologie, které jsou pro naše zákazníky nejbezpečnější a také nejúčinnější.

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí - boj s časem - zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand

 

 Juliette Armand profesionální Hi-tech kosmetika.Většina hlavních přírodních aktivních složek produktů má původ z nejextrémnějších ekosystémů planety.

 

| Začátek Juliette Armand

Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

| Mezinárodní povědomí Juliette Armand
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu a sebejistotu ženám ve více než 42 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Na zvířatech netestujeme žádný produkt ani žádnou složku obsaženou v našich produktech. Suroviny, metody a všechny fáze výroby odrážejí tento závazek vůči životnímu prostředí, a to vždy a ve všech postupech.  Bezpodmínečně! 

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení