HYDRA FIRMING CREAM 50ml

Hydratační, zpevňující krém na obličej pro normální, smíšenou a mastnou pokožku.

Dříve jako: Hydra firming 24h cream

Skladem
Značka: Juliette Armand
1 390 Kč
Kategorie: Krém

AKTIVNÍ SLOŽKY: MMW KYSELINA HYALURONOVÁ, MS HC, KOMPLEX MLÉČNÝCH PEPTIDŮ, LIFTESSENCE, OSILIFT, PENTACARE, AVOKÁDOVÝ OLEJ, KRYSTALKY MENTOLU

Působení: Obsahuje složku Phytodermina Lifting, což jsou rostlinné cyklodextriny (Osilift) a proteinový mléčný komplex. Hydratuje, zpevňuje pokožku a vytváří na ní velmi jemný, pružný a trvanlivý „film“ (podporující prodyšnost), také vyhlazuje vrásky a zlepšuje strukturu pokožky i její tón. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a mořský kolagen, který zlepšuje hydrataci pleti a v kombinaci s olejem Pentacare a avokádem udržují a chrání její hydrolipidový „film“. Má gelovo-krémovou texturu, která je perfektně vstřebána pokožkou, zatímco mentol jí dodává pocit svěžesti.

Použití: Naneste krém na celý obličej do úplného vstřebání. Pro více informací o použití, viz.
ošetřující protokoly.

Vhodné pro typ pleti: normální, mastná, suchá, smíšená

Věk: 30+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Juliette Armand byla založena v roce 1992, kdy se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou rozhodli vstoupit do kosmetického průmyslu, aby mohli neustále vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při jejich práci v laboratoři. A takto vznikla profesionální kosmetika pro péči o pleť – Juliette Armand, aby uvedla na trh inovativní kosmetiku, založenou na vědeckém výzkumu.

| Naše profesní cesta
Naše práce se soustředila na získávání nových receptur o maximální účinnosti tak, abychom zároveň splňovali vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

| Naše mezinárodní povědomí
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech ve více než 30 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí, boj s časem a zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand