EXTRA MOISTURIZING CREAM 50ml

Hydratační, zpevňující krém na obličej pro všechny typy pleti a zvláště suchou a dehydrovanou pleť.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Juliette Armand
1 240 Kč
Kategorie: Krém
Položka byla vyprodána…

AKTIVNÍ SLOŽKY: HMW KYSELINA HYALURONOVÁ, MINI KYSELINA HYALURONOVÁ, VÝTAŽEK Z ROSTLINY MYROTHAMMUS*, KYSELINA ASKORBOVÁ, ALANTOIN, ARGININ

Působení: Doplňuje vyváženou rovnováhu vody suché i dehydratované pokožce a pomáhá jí znovu získat její ztracenou pevnost. Kombinuje kyselinu hyaluronovou (HMW), která vytváří na pokožce hydratační „film“ s mini kyselinou hyaluronovou, která hloubkově hydratuje a zpevňuje pokožku. Obsahuje výtažek z rostliny Myrothamnus a v synergii s vitamínem C zvyšuje obsah vody v pokožce, zlepšuje její elasticitu a kožní bariéru. Epidermální buňky jsou tak chráněny před vysoušením, zatímco hydratace a lipidová bariéra jsou stabilizovány. Extra Moisturizing Cream má bohatou strukturu, snadno se vstřebává a zanechává příjemný pocit hydratace s matným povrchem.

Použití: Naneste krém na celý obličej do úplného vstřebání. Pro více informací o použití, viz ošetřující protokoly.

Vhodné pro typ pleti: všechny typy pleti

 

* MYROTHAMNOUS EXTRACT

Výtažek z rostliny Myrothamnous Flabelifolia, která pochází z pouště Jižní Afriky. Ochraňuje buňky pokožky před vysoušením, stabilizuje hydrataci, lipidovou bariéru pokožky a tím tak úřinně zvšuje její odolnost před podrážděním a zárověň podporuje její rychlé zotavení. Podporuje rychlou regeneraci pleti po náročných stresových situacích, kdy byla pokožka buď špatně ošetřena nebo zanedbána. Zvyšuje její vnější odolnost před nastávajícími vnějšími vlivy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: