CLARIFYING ACTIVE LOTION 210ml

Čistící tónovací voda na pleť pro aknózní a mastnou pokožku.

 

Dříve jako: Clarifying lotion

Skladem
Značka: Juliette Armand
1 230 Kč
Kategorie: Čištění

AKTIVNÍ SLOŽKY: ALANTOIN, MÁTOVÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ, VÝTYŽEK Z MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO, VÝTAŽEK Z MANDARINKY, VÝTAŽEK Z MIMÓZY, VÝTAŽEK Z VRBOVKY KANADSKÉ, 10-HDA (MIMETICKÁ MATEŘÍ KAŠIČKA), KOMPLEX KYSELINY AZELAOVÉ & GLYCINU

Působení: Tonikum, které v sobě kombinuje speciální účinky vrbovky kanadské, která inhibuje Propionibacterium Acnes bakterie, zodpovědné za tvorbu akné. Komplex kyseliny azelaové & glycinu, Sebustop a biomimetická mateří kašička, regulují seboreu, ošetřují hypersekreci kožního mazu, odstraňují přebytečný maz a poskytují účinné ošetření před poškozením pokožky, které způsobuje akné. Výtažek z mimózy a měsíčku lékařského, poskytují pokožce účinné protizánětlivé, regenerační a antioxidační účinky a ošetřují podrážděnou pokožku.

Použití: Naneste malé množství na požadovanou oblast za použití bavlněného tamponku.

Vhodné pro typ pleti: mastná, aknózní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 5.12.2019
nejlepší toner na mastnou pleť jaký jsem kdy měla!!!!!!!!!

Společnost Juliette Armand byla založena v roce 1992, kdy se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou rozhodli vstoupit do kosmetického průmyslu, aby mohli neustále vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při jejich práci v laboratoři. A takto vznikla profesionální kosmetika pro péči o pleť – Juliette Armand, aby uvedla na trh inovativní kosmetiku, založenou na vědeckém výzkumu.

| Naše profesní cesta
Naše práce se soustředila na získávání nových receptur o maximální účinnosti tak, abychom zároveň splňovali vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

| Naše mezinárodní povědomí
Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech ve více než 30 zemích světa.

| Účinnost
Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů.

| Zodpovědnost k životnímu prostředí
Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!

| Sociální odpovědnost
Krása není marnivost, kosmetika není luxus. Jsou to produkty, které splňují potřeby péče a sebeúcty. Naše pokročilé receptury jsou osobně určené všem lidem a jejich účelem je, aby se cítili pohodlně ve své kůži. 

| Toto je naše poselství
„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později, nás toto osobní poselství stále doprovází na každém kroku, ale nyní také přináší důležitý slib týkající se času: zavazujeme se k tomu, že dokážeme prodloužit mládí.

Časová trilogie: zpomalení stárnutí, boj s časem a zaplnění známek času
Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti“

Ioulia Armagou - Chemist - President of Juliette Armand